EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Kaan Karamaya – Ayaz

Kaan Karamaya – Ayaz

Söz yazarı ve besteci Kaan Karamaya, yeni single’ı “Ayaz” ile müzik severlerle yeniden buluştu.

İrem Derici ve Ebru Gündeş gibi birçok değerli ismin albümlerine hit olmuş şarkılar hazırlayan Karamaya, 2018 yılında çıkardığı ve İrem Derici ile düet yaptığı “Cahil Cesareti” ile de adından çok söz ettirmişti. Halen çeşitli sanatçıların albümlerine şarkılar hazırlayan Karamaya, 2024 yılında söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Emre Bayar’a ait “Ayaz” isimli duygusal şarkısını yayınladı.

AGY Production etiketi ile yayınlanan şarkının klip yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım üstlendi. “Ayaz”, pop-slow tarzında bir şarkı olup, aşkın acısıyla yüzleşmeyi anlatıyor. Karamaya, single için şunları söyledi: “‘Ayaz’, benim için çok özel bir şarkı. Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve sonunda hayata geçirdiğim bir çalışma. Her hikayenin bir şarkısı, her şarkının da bir hikayesi olduğu gibi ‘’Ayaz’’ın da benim için çok özel bir hikayesi var. Umarım bu hikayenin şarkısı beğeniyle dinlenir.”

 

 

Söz yazarı ve besteci Kaan Karamaya, yeni single'ı "Ayaz" ile müzik severlerle yeniden buluştu. İrem Derici ve Ebru Gündeş gibi birçok değerli ismin albümlerine hit olmuş şarkılar hazırlayan Karamaya, 2018 yılında çıkardığı ve İrem Derici ile düet yaptığı "Cahil Cesareti" ile de adından çok söz ettirmişti. Halen çeşitli sanatçıların albümlerine şarkılar hazırlayan Karamaya, 2024 yılında söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Emre Bayar'a ait "Ayaz" isimli duygusal şarkısını yayınladı. AGY Production etiketi ile yayınlanan şarkının klip yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım üstlendi. "Ayaz", pop-slow tarzında bir şarkı olup, aşkın acısıyla yüzleşmeyi anlatıyor. Karamaya, single için şunları söyledi: "'Ayaz', benim için çok özel…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*