EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Kafadar – Suya Hapsettim

Kafadar – Suya Hapsettim

 

Kusura Bakma ve Yalan Olur ile büyük bir çıkış yakalayan müzik grubu Kafadar, söz ve müziği Deniz Seki’ye ait olan yeni teklisi Suya Hapsettim ile Paradise Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında…

Timur Atasever, Hüseyin Pulant ve Özgen Güneş’in kurduğu “Kafadar” müzik grubu Esat Kaba yapımcılığında yeni projelerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayında “Yalan Olur” ile müzikseverlerle buluşan Kafadar, söz ve müziği Deniz Seki’ye ait olan yeni teklisi “Suya Hapsettim” ile iddialı yükselişini sürdürüyor.

Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Deniz Seki, “Ne kuşlar, ne de o ağaçlar, görmeden geçirdiğim çok sabah var” ifadeleriyle yediden yetmişe herkesin kalbine dokunduğu şarkısı “Suya Hapsettim” için “Benim için yeri çok özel olan bir şarkı. ‘Vazgeçtim derken yolu kaybettim’ diyen herkes için yazdım ve söyledim. Şarkı çok sevildi o kadar sevildi ki herkesin kalbine dokunduğumu ben de hissettim. Değerli müzisyen arkadaşlarım Kafadar ekibiyle de şarkı hakkında ilk konuştuğumuzda şarkının onlara da çok yakışacağını tahmin etmiştim öyle de oldu. Yolları açık olsun. İnşallah yakın zamanda Kafadar ekibiyle birlikte de sizlere güzel sürprizlerimiz olacak.” dedi.

Kafadar’ın çellisti ve solisti Timur Atasever de dinleyici olarak da çok sevdiği bir şarkı olan “Suya Hapsettim”i Kafadar olarak icra etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirerek “Her cümlenin hatta her kelimenin anlamı çok kıymetli. O kıymeti hissederek çaldık ve söyledik. Deniz Hanım’a da verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz. Ağlasam da söyleyemem derdimi diyen herkese gelsin.” diye konuştu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IE24SMDG29w&ab_channel=ParadiseProduction   Kusura Bakma ve Yalan Olur ile büyük bir çıkış yakalayan müzik grubu Kafadar, söz ve müziği Deniz Seki’ye ait olan yeni teklisi Suya Hapsettim ile Paradise Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında… Timur Atasever, Hüseyin Pulant ve Özgen Güneş’in kurduğu “Kafadar” müzik grubu Esat Kaba yapımcılığında yeni projelerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayında “Yalan Olur” ile müzikseverlerle buluşan Kafadar, söz ve müziği Deniz Seki’ye ait olan yeni teklisi “Suya Hapsettim” ile iddialı yükselişini sürdürüyor. Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Deniz Seki, “Ne kuşlar, ne de o ağaçlar, görmeden geçirdiğim çok sabah var” ifadeleriyle yediden yetmişe herkesin kalbine…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*