EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Kanyon’da Her Yer Müzik Vol:4

Kanyon’da Her Yer Müzik Vol:4

“14-16 Ekim” tarihleri arasında “Cumadan Pazara” Kanyon’un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve dördüncüsü düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

Ekim ayında dördüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, mor ve ötesi, Hey Douglas ve Kerem Görsev Quartet & Elif Çağlar gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Hey Douglas, her performansıyla kendine hayran bırakan mor ve ötesi ve Elif Çağlar ile birlikte sahne alacak olan Kerem Görsev Quartet olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Kamufle Moral Band ve hem besteleri hem de tınılarıyla büyüleyen grup Ah!Kosmos “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.

Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Evrencan Gündüz, kendi besteleriyle müzik dünyasına yeni bir soluk getiren Nihil Piraye’nin yanı sıra, Joint Idea’da gerçekleşecek Istanbul Swing Dans Atölyesi ve sonrasında ana sahnede Flapper Swing ile yaşanacak Swing dansı coşkusuyla, müzik dünyasında yeni parlamaya başlamış Vera grubu, DotKanyonda’da Cenk Erdoğan, Escale’de Volkan Önol & Murathan Özbek ile Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza müziğin renkli notaları Kanyon’da hayat bulacak. Etkinlikler ücretsiz olarak izlenebilecek.

14 Ekim Cuma

16.30 – D&R – Evrencan Gündüz
17.30 – Ana Sahne – Vera
19.00 – Ana Sahne – Kamufle Moral Band
20.30 – Ana Sahne – Hey Douglas

15 Ekim Cumartesi

17.00 – Wagamama – Nihil Piraye
18.30 – Ana Sahne – Ah! Kosmos
20.30 – Ana Sahne – mor ve ötesi
22.00 – Escale – Volkan Önol & Murathan Özbek

16 Ekim Pazar

14.30 – Joint Idea – Swing Dance Workshop
16.00 – Ana Sahne – Flapper Swing
17.30 – DotKanyonda- Cenk Erdoğan
19.00 – Ana Sahne – Kerem Görsev Quartet & Elif Çağlar

 

 

“14-16 Ekim” tarihleri arasında “Cumadan Pazara” Kanyon’un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve dördüncüsü düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak. Ekim ayında dördüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, mor ve ötesi, Hey Douglas ve Kerem Görsev Quartet & Elif Çağlar gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak. Festival…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*