EDİTÖRDEN

Neslihan Engin

İlk albümü “Ruhum Su Aldı”dan sonra ikinci albümü “Yara” ile buluştuğumuz son yılların başarılı vokallerinden Neslihan Engin bu albümünden ilk klip şarkısını “Gündüz”e çekmişti. İkinci klibin albüme adını veren şarkıya çekileceği haberini aldığımız müzisyen Müzik Ekspres sayfalarına da konuk olmuştu ve müzik, ve albüm yolculuğunu bizlerle paylaşmıştı.

Şimdi bir kere daha kendisini konuk ediyoruz sayfalarımızda ve bu kez başucu albümlerini öğrenelim istiyoruz. İki yerli iki yabancı albümden yana kullanıyor hakkını ve işte yanıtları.

Barış Manço – Sözüm Meclisten Dışarı (1981)

Sezen Aksu – 88 (1988)

Led Zeppelin – IV (1971)

Nirvana – Nevermind (1991)

 

Neslihan Engin
İlk albümü “Ruhum Su Aldı”dan sonra ikinci albümü “Yara” ile buluştuğumuz son yılların başarılı vokallerinden Neslihan Engin bu albümünden ilk klip şarkısını “Gündüz”e çekmişti. İkinci klibin albüme adını veren şarkıya çekileceği haberini aldığımız müzisyen Müzik Ekspres sayfalarına da konuk olmuştu ve müzik, ve albüm yolculuğunu bizlerle paylaşmıştı. Şimdi bir kere daha kendisini konuk ediyoruz sayfalarımızda ve bu kez başucu albümlerini öğrenelim istiyoruz. İki yerli iki yabancı albümden yana kullanıyor hakkını ve işte yanıtları. Barış Manço - Sözüm Meclisten Dışarı (1981) Sezen Aksu – 88 (1988) Led Zeppelin - IV (1971) Nirvana – Nevermind (1991)  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*