EDİTÖRDEN

Seher Ahmetzade

Sekiz şarkıdan oluşan ilk albümü “Daha Yüksek” ile tanıdığımız Ahmetzade bu albümünün tamamında sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıları seslendirmişti. Red Rec Müzik etiketi ile raflarda yerini alan albüme adını veren şarkının yanı sıra “3’ Kadar” isimli şarkısına da daha sonra Mete Özgencil bir klip çekmişti.

Müzisyen dinleyicileri ile yakın bir zamanda yeniden buluşmaya hazırlanıyor ve biz de yeni şarkılarını heyecanla bekliyoruz. Bu hafta kendisinden başucu albümlerini öğrenmek istiyoruz ve çok olduğunu ekliyor, o yüzden ilk anda aklına gelenleri bizlerle paylaşıyor.

Conjure One – Conjure One (2002) ve Exilarch (2010)

Diary Of Dreams – Freak Perfume (2002)

The Cure / Ayrım yapmaksızın tüm albümleri

Metallica – Black (1991)

 

Sekiz şarkıdan oluşan ilk albümü “Daha Yüksek” ile tanıdığımız Ahmetzade bu albümünün tamamında sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıları seslendirmişti. Red Rec Müzik etiketi ile raflarda yerini alan albüme adını veren şarkının yanı sıra “3’ Kadar” isimli şarkısına da daha sonra Mete Özgencil bir klip çekmişti. Müzisyen dinleyicileri ile yakın bir zamanda yeniden buluşmaya hazırlanıyor ve biz de yeni şarkılarını heyecanla bekliyoruz. Bu hafta kendisinden başucu albümlerini öğrenmek istiyoruz ve çok olduğunu ekliyor, o yüzden ilk anda aklına gelenleri bizlerle paylaşıyor. Conjure One - Conjure One (2002) ve Exilarch (2010) Diary Of Dreams - Freak Perfume (2002) The Cure…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 5 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*