EDİTÖRDEN
Selin Atasoy

Selin Atasoy

Bu yılın ilk günlerinde tanıştık kendisi ile. Selin Atasoy’un ilk albümü “Hiç” sekiz şarkıdan oluşuyor, bir ortak beste dışında şarkılarda sözler ve müzikler de kendisinin. Albümde 17 yaşında bestesinin de olması sebebi ile biraz geç kaldığını düşünüyor albümün ama hayata göre tam zamanında diye de ekliyor.

Aynı zamanda psikolog da olan müzisyenden ikinci albümünün hazırlıklarına da başladığını da öğreniyoruz ve en yakın nerede canlı canlı dinleyebiliriz diyenler için adresi yazıyoruz. Bu Cuma günü kendisi Kuşadası Hayal Kahvesi’nde sahne alacak. İşte Selin Atasoy’un Kare AS’ı ya da ikinci sunumumuzla başucu albümleri:

Pharell Willams – Happy (2014)

Nükhet Duru – Bir Nefes Gibi (1977)

Daft Punk – Random Access Memories (2013)

Tori Amos – Unrepentant Geraldines (2014)

 

Selin Atasoy

Bu yılın ilk günlerinde tanıştık kendisi ile. Selin Atasoy’un ilk albümü “Hiç” sekiz şarkıdan oluşuyor, bir ortak beste dışında şarkılarda sözler ve müzikler de kendisinin. Albümde 17 yaşında bestesinin de olması sebebi ile biraz geç kaldığını düşünüyor albümün ama hayata göre tam zamanında diye de ekliyor. Aynı zamanda psikolog da olan müzisyenden ikinci albümünün hazırlıklarına …

Genel Değerlendirme

Ziyaretçinin Değerlendirmesi: 3.72 ( 4 votes)
0

Yorumunuz

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *

*

Scroll To Top
X
Threesome