EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Kartpostal – Kendime Gelmeliyim

Kartpostal – Kendime Gelmeliyim

Kartpostal, beşinci teklisi “Kendime Gelmeliyim” isimli şarkısını 31 Aralık 2021 günü tüm dijital platformlarda yayınladı.

Şarkılarında bir olay örgüsünden ziyade bir ânı anlattığını hatırlatan grup, Kendime Gelmeliyim’i şu sözlerle anlatıyor :

İlişkinin bittiği ancak aşkın bitmediği, onsuz olmazken, tekrardan bir araya gelinmemesi gerektiğinin farkındalığını açıklayan an; özlemi, tutkuyu ve aşkı en derinden yaşayan birini anlatıyor.

Kartpostal, önümüzdeki sene de çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini ve konserlere başlayacağını müjdeliyor.

 

 

 

Kartpostal, beşinci teklisi “Kendime Gelmeliyim” isimli şarkısını 31 Aralık 2021 günü tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkılarında bir olay örgüsünden ziyade bir ânı anlattığını hatırlatan grup, Kendime Gelmeliyim’i şu sözlerle anlatıyor : İlişkinin bittiği ancak aşkın bitmediği, onsuz olmazken, tekrardan bir araya gelinmemesi gerektiğinin farkındalığını açıklayan an; özlemi, tutkuyu ve aşkı en derinden yaşayan birini anlatıyor. Kartpostal, önümüzdeki sene de çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini ve konserlere başlayacağını müjdeliyor.     https://www.youtube.com/watch?v=0ZyuNCUBhKk&ab_channel=Kartpostal   https://open.spotify.com/track/4KCPNbBj91IFUdeDC4zbMA?si=4837a78080e64b13

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*