Anasayfa / SINGLE / EP / Kerem D – Mesut musun

Kerem D – Mesut musun

Yaklaşık 30 yılldır radyo spikeri olan Kerem D, 2013 yılında çıkardığı Sakin adlı akustik albümünün ardından yeni single’ı Mesut musun ile müzik kariyerine devam ediyor. Bu kez enerjik ve akılda kalıcı bir pop rock çalışmayla karşımıza çıkan Kerem D, bu single’da müziğin gücüne inandığını ve hızlı tüketilen şarkılar yerine yine uzun seneler boyu dinlenebilecek bir tarz ve sound’u tercih ettiğini söylüyor.

Şarkının sözleri de geçmişteki hayal kırıklıkları ile harmanlanan bir soru soruyor: Mesut musun ?

Gitar ağırlıklı şarkıda aynı zamanda düzenlemeyi de yapan Murat Tunalı’nın özellikle son bölümde notasal sürprizleri var.

Emre Berkün’ün bas gitarları, Can Santorini’nin davulları çaldığı şarkıda mastering İlter Kalkancı tarafından gerçekleştirildi.

Şarkının animasyon tarzı, sevimli bir de klibi çekildi.

 

 

 

Yaklaşık 30 yılldır radyo spikeri olan Kerem D, 2013 yılında çıkardığı Sakin adlı akustik albümünün ardından yeni single’ı Mesut musun ile müzik kariyerine devam ediyor. Bu kez enerjik ve akılda kalıcı bir pop rock çalışmayla karşımıza çıkan Kerem D, bu single’da müziğin gücüne inandığını ve hızlı tüketilen şarkılar yerine yine uzun seneler boyu dinlenebilecek bir tarz ve sound’u tercih ettiğini söylüyor. Şarkının sözleri de geçmişteki hayal kırıklıkları ile harmanlanan bir soru soruyor: Mesut musun ? Gitar ağırlıklı şarkıda aynı zamanda düzenlemeyi de yapan Murat Tunalı’nın özellikle son bölümde notasal sürprizleri var. Emre Berkün’ün bas gitarları, Can Santorini’nin davulları çaldığı şarkıda…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*