EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Levent Gülsün – In the Name of Love

Levent Gülsün – In the Name of Love

Levent Gülsün – In the Name of Love albümü 26 yıl sonra dijital platformlarda.

 

1994 yılında içimde biriktirdiğim iyi doğru ve güzellikleri müzikal olarak anlatmak üzere bu new age albüme başladım. Müziklerin beste ve aranjeleri bittikten sonra, kayıtlar dört kanallı bir kaset kayıt cihazına analog olarak kayıt edildi. Synthesizer,piano ve digital percussion yorumları bana, bütün gitar yorumları ise dostum Sabih Cangil’e ait”. 1994 yılında kaset formatında yayımlanmış olan albüm 26 yıl sonra Tanju Eren’ tarafından kaset master’ dan remaster edilerek SCP (Sabih Cangil Productions) etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 Levent Gülsün

 

Bu albümün sanatçısı eski grubumuz RA” nın klavyecisi olan Levent Gülsün. Bu albümü biz 1994 yılında 4 kanallı bir Tascam 244 kasetli teyp ile tamamıyla analog olarak kasete kaydedip, miksini de kasete yapmıştık. Albüm o yıl kaset olarak da piyasaya sürülmüştü. Bende hala bir kaç kopyası var. Koleksiyoncuların çok peşinden koştukları bir kasettir :))

Tüm parçalar, tüm klavye ve elektronik perküsyonlar Levent Gülsün tarafından çalındı. Ben ise sadece 2 parçada gitar çalmıştım. Müzik türü: New Age. Sevgili Tanju Eren albümü 26 yıl sonra remaster etti ve dijital platformlarda piyasaya çıkardık.

Sabih Cangil

 

 

 

Levent Gülsün – In the Name of Love albümü 26 yıl sonra dijital platformlarda.   1994 yılında içimde biriktirdiğim iyi doğru ve güzellikleri müzikal olarak anlatmak üzere bu new age albüme başladım. Müziklerin beste ve aranjeleri bittikten sonra, kayıtlar dört kanallı bir kaset kayıt cihazına analog olarak kayıt edildi. Synthesizer,piano ve digital percussion yorumları bana, bütün gitar yorumları ise dostum Sabih Cangil'e ait”. 1994 yılında kaset formatında yayımlanmış olan albüm 26 yıl sonra Tanju Eren’ tarafından kaset master’ dan remaster edilerek SCP (Sabih Cangil Productions) etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.  Levent Gülsün   Bu albümün sanatçısı eski grubumuz RA"…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*