EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Levent Özer – Nerdeyim

Levent Özer – Nerdeyim

 

Yaptığı besteler ve yazdığı sözlerle dikkat çeken, son dönemin en farklı soundlarından birine imza atan Levent Özer, yeni teklisi “Nerdeyim ile 2021 yılının son ayında dinleyicileriyle bir kez daha buluştu.

Sözleri ve bestesi Levent Özer’e ait olan bu yepyeni şarkı “Nerdeyim” pop, folk ve rock müziğin eşsiz bir füzyonu olarak karşımıza çıkıyor. Levent Özer’in kendine has sesi ve bu şarkıya kattığı ruhu bu kez akustik bir anlayışta, harika bir balad şarkı olarak dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

“Nerdeyim” için medyafaresi.com yazarı Belemir Çelebi düşüncelerini şu şekilde yazmış: “Usul usul bünyeye yüklenen duygular vardır ya, hiç farkında olmadığımız bir şekilde, içimizde duygusal bir kaos oluşur ama bizler tam olarak neler olduğunu anlamakta zorlanırız. “Nerdeyim” içimizdeki duygularda kaybolduğumuz o an gibi. Hani hiçbir şey olmuyor sanıyorken, aslında ne çok şeyler olduğunu fark ederiz ya, öyle bir uyanış anını hatırlattı bana şarkı.

Sessiz bir haykırış, büyük ama naif bir isyan edişin tadını aldım ben. Uzun zamandır yaşadığımız türlü belirsizliklere yakışan bir şarkı olmuş.  Büyük duygular, büyük isyanlar belki de büyük kayboluşların bir şarkıda buluşması gibi.
Yağmurlu bir havada, bir kahve eşliğinde, ya da uzun bir yürüyüş yaparken mutlaka dinlenilmesi gereken bir şarkı. Özellikle kendimizle başbaşayken.”

Kayıtları eylül – ekim 2021 aylarında İstanbul’un farklı stüdyolarında tamamlanan şarkının, aranje ve sound dizaynı Levent Özer tarafından gerçekleştirildi. Gitar ve vokal kayıtlarını Koray Kurutepe üstlenirken, şarkının edit ve mixi ise Anıl Çifter tarafından yapıldı. Klavye ve synthesizer dünyasında ise yine Gökhan Sürer ismini görüyoruz.

Bu yıl içinde yayınladığı “Dünya Serseri” adlı şarkısıyla bir çok radyonun listesinde kendine yer bulan, Kanal D’nin reyting rekorları kıran “Sadakatsiz” dizisinde kullanıldıktan sonra Shazam Türkiye listesinde en çok aranan şarkılar sıralamasında #2 numaraya kadar yükselen ve Spotify Viral Top 50 listesinde zirveye yerleşen Levent Özer, bu yılın en güzel, sürpriz hit şarkılarından birine imza atmıştı. Şimdi yeni teklisi “Nerdeyim” ile aynı başarıyı
tekrarlamaya hazırlanıyor.

Elektro-Akustik soundu, insanın içini acıtan, dokunaklı ve çarpıcı sözleriyle “Nerdeyim” şarkısına bir de klip çekildi. Yönetmenliğini Özgür Haci Kurt’un üstlendiği ve çekimleri  Mahal Art Galata’da gerçekleşen “Nerdeyim”; NetD Youtube kanalında ve tüm müzik Tvlerinde yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=biOl88S-91w&ab_channel=netdm%C3%BCzik   Yaptığı besteler ve yazdığı sözlerle dikkat çeken, son dönemin en farklı soundlarından birine imza atan Levent Özer, yeni teklisi “Nerdeyim ile 2021 yılının son ayında dinleyicileriyle bir kez daha buluştu. Sözleri ve bestesi Levent Özer’e ait olan bu yepyeni şarkı “Nerdeyim” pop, folk ve rock müziğin eşsiz bir füzyonu olarak karşımıza çıkıyor. Levent Özer’in kendine has sesi ve bu şarkıya kattığı ruhu bu kez akustik bir anlayışta, harika bir balad şarkı olarak dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. “Nerdeyim” için medyafaresi.com yazarı Belemir Çelebi düşüncelerini şu şekilde yazmış: “Usul usul bünyeye yüklenen duygular vardır ya, hiç farkında olmadığımız bir şekilde, içimizde duygusal bir kaos oluşur ama…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*