EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Lider – Zera

Lider – Zera

Lider’in, Garaj Müzik etiketiyle 3 haftalık aralıklarla seri olarak yayınlayacağı 6 parçalık single çalışmasının ilki “Zera”  tüm dijital platformlarda yayında.

“Zera”, Lider’in sert ve uyarıcı vokalinin gerçek üstü bir duyguyla kaplanmış hali. Lider, şarkılarında uykuda olan tüm hisleri uyandıracak bir estetik algısıyla hareket ediyor. Odak noktasına insanları değil, insanların yaşanmışlıklarını koyuyor.

Güçlü bass frekansları ile agresif bir zeminde ilerleyen şarkının söz ve bestesi Lider’e, düzenlemesi ise Bilal Erkuş’a ait.

 

 

 

Lider’in, Garaj Müzik etiketiyle 3 haftalık aralıklarla seri olarak yayınlayacağı 6 parçalık single çalışmasının ilki “Zera”  tüm dijital platformlarda yayında. “Zera”, Lider'in sert ve uyarıcı vokalinin gerçek üstü bir duyguyla kaplanmış hali. Lider, şarkılarında uykuda olan tüm hisleri uyandıracak bir estetik algısıyla hareket ediyor. Odak noktasına insanları değil, insanların yaşanmışlıklarını koyuyor. Güçlü bass frekansları ile agresif bir zeminde ilerleyen şarkının söz ve bestesi Lider’e, düzenlemesi ise Bilal Erkuş’a ait.   https://www.youtube.com/watch?v=2A05M3PFb88&ab_channel=netdm%C3%BCzik   https://open.spotify.com/track/4Xh7FM57J7xecpLpsEWzYi?si=c278456ff6ee4218  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*