Anasayfa / WORLD / Maxïmo Park’tan Yeni Single: All Of Me

Maxïmo Park’tan Yeni Single: All Of Me

Newcastle’lı sevilen grup Maxïmo Park, 26 Şubat’ta çıkması beklenen “Nature Always Wins” isimli albümlerinde yer alacak yeni single “All Of Me”yi, Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Prolifica Inc. etiketiyle yayınladı.

“All Of Me”, albüme öncülük eden ve BBC 6 Music A Listesinde dört hafta kalan en önemli single “Baby, Sleep” ve baş döndürücü single “I Don’t Know What I’m Doing”in devamı niteliğinde dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Parçanın yapımını Grammy ödüllü ünlü prodüktör Ben Allen üstleniyor.

Grubun solisti Paul Smith, “All Of Me”yi şöyle tanımlıyor: “Nakarattaki canlandırıcı müzikle desteklenen bir aşk şarkısı olsa da, bu şarkı aynı zamanda bir pop şarkısı için geçerli konulardan biri olan aile hayatıyla da ilgili.”

Sanatçı, parçaya eşlik eden video için ise şunları ekliyor: ”Parçadaki hem sessiz dizeler hem de canlı nakarat, ünlü çellist Arthur Russel’ın çello çaldığı film ve Bruce Lee’nin “Enter The Dragon” filminde geçen aynalı salondaki kavga sahnesinden etkilenilerek yansıtıldı.”

 

 

Newcastle’lı sevilen grup Maxïmo Park, 26 Şubat’ta çıkması beklenen "Nature Always Wins" isimli albümlerinde yer alacak yeni single “All Of Me”yi, Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Prolifica Inc. etiketiyle yayınladı. “All Of Me”, albüme öncülük eden ve BBC 6 Music A Listesinde dört hafta kalan en önemli single “Baby, Sleep” ve baş döndürücü single “I Don’t Know What I’m Doing”in devamı niteliğinde dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Parçanın yapımını Grammy ödüllü ünlü prodüktör Ben Allen üstleniyor. Grubun solisti Paul Smith, “All Of Me”yi şöyle tanımlıyor: “Nakarattaki canlandırıcı müzikle desteklenen bir aşk şarkısı olsa da, bu şarkı aynı zamanda bir pop şarkısı için…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*