EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Melis Karaduman – bizdenbaşka.

Melis Karaduman – bizdenbaşka.

”Zamanın durduğu ve sadece gözümün tek bir şeyi gördüğü bir anda kendimi teslim edişimin hikayesi”

Alternatif sahnenin ilgi çekici ve üretken isimlerinden Melis Karaduman, yeni teklisi “bizdenbaşka.” ile ikili romantik ilişkilere dair en öznel ve eşsiz anları topluyor. Yetenekli şarkıcı ve söz yazarı, yeni teklisinde temiz vokalini sakin bir altyapıyla birleştiriyor.

bizdenbaşka., sanatçının son teklilerinde konu edindiği toplumsal olayların ekseninden biraz kayıp özel ve modern bir serenat olarak karşımıza çıkıyor. Sanatçının “Zamanın durduğu ve sadece gözümün tek bir şeyi gördüğü bir anda kendimi teslim edişimin hikayesi” olarak nitelendirdiği teklide Kaan Arslan prodüksiyon koltuğunda oturuyor.

bizdenbaşka.’nın görsel dünyası Merjek Kreatif tarafından SumoHub stüdyolarında yaratılırken, promo fotoğrafları ise Berkay Öktem ve Ahmet Emre Saka imzası taşıyor.

Melis Karaduman’ın yeni teklisi bizdenbaşka., Garaj Müzik etiketi ve BBI Music Co. iş birliğiyle yayında.

 

Editörün Notu:

Geçen sene ilk kez sesi ile tanıştığımız Karaduman hız kesmeden müzik yolculuğuna devam etti. Bu süreçte Canay Doğan, Veys Çolak, Metehan gibi isimlerle sesini buluşturdu ve zaman içinde yayınladığı şarkılarla da şarkılar birbirini izledi. Elbette ses rengi, çizgisi, tarzı ile başka bir ruhtu, bildiğimiz kalıplar içinde ama bir o kadar da değildi belki de. Ama bu yeni şarkısı birkaç dinlemeden sonra değil daha ilk kulağıma geldiğinde kendini ayrı bir yerde hissettirdi ki sözlerin hem sade ama bir o kadar derin bir yerde durması, vokalinin kendisi ile adeta dans etmesi, bir yerde hayata ters köşesi iyi geldi. “Bizden başka hiçbir şeyin anlamı yok bugün” diyen bir şarkı bir kere daha ne olsun.

 

 

Söz: Melis Karaduman & Kaan Arslan
Müzik: Melis Karaduman
Prodüktör: Kaan Arslan
Mix&Mastering: Kaan Arslan

Yaratıcı Ekip: Merjek Kreatif
Fotoğraflar: Berkay Öktem & Ahmet Emre Saka
Işık: Alço Oğuz
Yapım Yönetmeni: Tolga Akyıldız
Yürütücü Yapımcı: Cihad Satıroğlu, Berkay Öktem (BBI Music Co.)
Menajerlik: BBI Management
Yapım: Garaj Müzik

 

''Zamanın durduğu ve sadece gözümün tek bir şeyi gördüğü bir anda kendimi teslim edişimin hikayesi'' Alternatif sahnenin ilgi çekici ve üretken isimlerinden Melis Karaduman, yeni teklisi “bizdenbaşka.” ile ikili romantik ilişkilere dair en öznel ve eşsiz anları topluyor. Yetenekli şarkıcı ve söz yazarı, yeni teklisinde temiz vokalini sakin bir altyapıyla birleştiriyor. bizdenbaşka., sanatçının son teklilerinde konu edindiği toplumsal olayların ekseninden biraz kayıp özel ve modern bir serenat olarak karşımıza çıkıyor. Sanatçının “Zamanın durduğu ve sadece gözümün tek bir şeyi gördüğü bir anda kendimi teslim edişimin hikayesi” olarak nitelendirdiği teklide Kaan Arslan prodüksiyon koltuğunda oturuyor. bizdenbaşka.’nın görsel dünyası Merjek Kreatif tarafından…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*