EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Melis Karaduman & Canay Doğan – Ben de Biraz Deliyim

Melis Karaduman & Canay Doğan – Ben de Biraz Deliyim

Melis Karaduman ve Canay Doğan’ın ilk ortak çalışması “Ben de Biraz Deliyim” Avrupa Müzik etiketiyle yayında.

Yeni nesil isimlerden Melis Karaduman ve Canay Doğan, ilk ortak teklisi “Ben de Biraz Deliyim” ile karşınızda.

Yerli sahnenin yeni nesil şarkıcı, söz yazarlarından Melis Karaduman ve Canay Doğan, 8 Ocak tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan ilk ortak çalışması Ben de Biraz Deliyim ile dinleyicilere merhaba diyor!

Bir süredir sosyal medya üzerinden yayınladıkları cover parçalarla dikkatleri çeken Melis Karaduman ve Canay Doğan yaklaşık dört yıldır birlikte müzik yapıyor. Geçtiğimiz sene yoğunlaştıkları, ortak ve solo projeleriyle birlikte iki genç müzisyen, cover parçaların yanı sıra kendi bestelerini de ”Ben de Biraz Deliyim” teklisiyle birlikte 2021 yılı içerisinde düzenli bir şekilde dinleyiciye sunmaya hazırlanıyor.

Her gün farklı hissetmenin yarattığı içsel baskıyı normalleştirmek ve herkesin duygu değişimleri yaşadığını kabul edebilmesi adına yazılan “Ben de Biraz Deliyim” parçası 8 Ocak tarihinde tüm dijital platformlarda, video klibi ise YouTube’da Music Play kanalında yayında.

 

Künye

Söz-Müzik: Melis Karaduman, Canay Doğan
Prodüktör, Mix, Mastering: Peace of Mind
Kapak Tasarımı, Fotoğraflar: Berkay Öktem
Label: Avrupa Müzik
Management: BBI Music Co.

Klip

Yönetmen: Berkay Öktem
Styling ve Dekor Tasarımı: Ayşenaz Ayral
Kostüm: Gambooc
Prodüksiyon: BBI Music Co.

 

 

Melis Karaduman ve Canay Doğan'ın ilk ortak çalışması "Ben de Biraz Deliyim" Avrupa Müzik etiketiyle yayında. Yeni nesil isimlerden Melis Karaduman ve Canay Doğan, ilk ortak teklisi "Ben de Biraz Deliyim" ile karşınızda. Yerli sahnenin yeni nesil şarkıcı, söz yazarlarından Melis Karaduman ve Canay Doğan, 8 Ocak tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan ilk ortak çalışması Ben de Biraz Deliyim ile dinleyicilere merhaba diyor! Bir süredir sosyal medya üzerinden yayınladıkları cover parçalarla dikkatleri çeken Melis Karaduman ve Canay Doğan yaklaşık dört yıldır birlikte müzik yapıyor. Geçtiğimiz sene yoğunlaştıkları, ortak ve solo projeleriyle birlikte iki genç müzisyen, cover parçaların yanı sıra kendi…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*