EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Melisa Uzunarslan – Büyük Buhran / DMC

Melisa Uzunarslan – Büyük Buhran / DMC

Melisa Uzunarslan’dan pandemi döneminde yeni albüm: Büyük Buhran.

Başarılı keman virtüözü ve solist Melisa Uzunarslan tüm söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan ikinci albümü “Büyük Buhran”ı 25 Aralık Cuma günü DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturdu.

Melankolik bir havaya ve akustik tınılara sahip olan albümde keman, akustik gitar, piyano enstrümanlarının hakimiyeti dikkat çekiyor. 6 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü de genç sanatçı üstlendi.

“Öksüz”, “Hadi Dön”, “Kıpır”, “Süheyla”, “Bırakıp Gitme” ve “Palavra” adlı 6 şarkıdan oluşan albümü Uzunarslan; özlediğim, kızdığım, korktuğum her şeyi yazdım” diye anlatıyor.

Albümde yer alan 4 şarkının klibi 1 gün içerisinde Mehmet Hakyemez tarafından çekildi.

 

 

 

Melisa Uzunarslan'dan pandemi döneminde yeni albüm: Büyük Buhran. Başarılı keman virtüözü ve solist Melisa Uzunarslan tüm söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan ikinci albümü “Büyük Buhran”ı 25 Aralık Cuma günü DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturdu. Melankolik bir havaya ve akustik tınılara sahip olan albümde keman, akustik gitar, piyano enstrümanlarının hakimiyeti dikkat çekiyor. 6 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü de genç sanatçı üstlendi. “Öksüz”, “Hadi Dön”, “Kıpır”, “Süheyla”, “Bırakıp Gitme” ve “Palavra” adlı 6 şarkıdan oluşan albümü Uzunarslan; özlediğim, kızdığım, korktuğum her şeyi yazdım” diye anlatıyor. Albümde yer alan 4 şarkının klibi 1 gün içerisinde Mehmet Hakyemez tarafından çekildi.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*