EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mert Pamukçu – Labirent

Mert Pamukçu – Labirent

Alternatif rock müziğin sevilen isimlerinden Mert Pamukçu yeni şarkısı “Labirent”’i yayınladı.

Yapım aşamasına 2014 yılında grubun gitaristi Kürşat Türkel ile başlanan Labirent, grubun bağımsız yayınlar paylaşmaya son verip bir yapım şirketiyle anlaşmak istemesi daha sonra yapım şirketinin içeriklere müdahale etmek istemesi sebebiyle yeniden bağımsız kalması gibi grup içi bir takım yönetimsel olaylar sebebiyle ancak tamamlandı ve 22 Mayıs 2020’de dinleyicisiyle bir araya geldi.

Grubun vokali ve aynı zamanda ismi olan Mert Pamukçu şarkısını “ Bu parça bizim için kült bir eser. Bu parçayı tabiri caiz ise –tutsun- diye yapmadık. Bu parça bizim için daha ziyade dinleyiciye alışılan kalıpların dışında bir şeyler sunma çabamız. Sanatı sanat için yaptık diyebilirim” sözleriyle tanıttı.

Yok edilmiş duyguların,
Yaşanamamış anıları,
Kafamdaki labiretten,
Çıkmaya çalışmaları.

Beynim bana oyun oynuyor
Hayaliyle kandırıyor.
Beynim bana oyun oynuyor
Bu dünyadan koparıyor.

Zihnimde dolaşıyor
Sesinin yansımaları
Yeryüzü uzaklaşıyor
Yaklaştıkça yankıları

Beynim bana oyun oynuyor
Hayaliyle kandırıyor.
Beynim bana oyun oynuyor
Bu dünyadan koparıyor.

 

Söz & Müzik : Kürşat Türkel
Vokal : Mert Pamukçu
Gitar : Kürşat Türkel
Bas Gitar : Gökhan Koçer
Ritim : Kerem Sivel

 

Alternatif rock müziğin sevilen isimlerinden Mert Pamukçu yeni şarkısı “Labirent”’i yayınladı. Yapım aşamasına 2014 yılında grubun gitaristi Kürşat Türkel ile başlanan Labirent, grubun bağımsız yayınlar paylaşmaya son verip bir yapım şirketiyle anlaşmak istemesi daha sonra yapım şirketinin içeriklere müdahale etmek istemesi sebebiyle yeniden bağımsız kalması gibi grup içi bir takım yönetimsel olaylar sebebiyle ancak tamamlandı ve 22 Mayıs 2020’de dinleyicisiyle bir araya geldi. Grubun vokali ve aynı zamanda ismi olan Mert Pamukçu şarkısını “ Bu parça bizim için kült bir eser. Bu parçayı tabiri caiz ise –tutsun- diye yapmadık. Bu parça bizim için daha ziyade dinleyiciye alışılan kalıpların dışında bir…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.24 ( 4 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*