EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Merve Durceylan – Belkilerim Sonralarım Keşkelerim

Merve Durceylan – Belkilerim Sonralarım Keşkelerim

 

Geçtiğimiz yıl özgün yorumu ve tamamı kendisine ait olan besteleri ile alternatif müziğin temsilcileri arasına katılan Merve Durceylan, yeni teklisi Belkilerim Sonralarım Keşkelerim’i dinleyiciyle buluşturdu.

Sanatçının 2009 yılında akustik olarak paylaştığı ve sosyal medyada yoğun ilgi gören şarkısının yeni düzenlemesi, aynı zamanda müzisyenin dördüncü stüdyo çalışması olma özelliğini taşıyor. Alternatif tınıların klasik Türk müziğinden enstantanelerle harmanlandığı şarkıda, genç bir kadının içsel sorgulamaları ve kaotik varoluşsal mücadelesi anlatılıyor.

Düzenlemesini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği şarkının söz ve müziği ise Merve Durceylan’a ait.

14 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yerini alan Belkilerim Sonralarım Keşkelerim’in video klibi sanatçının resmi YouTube kanalında yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=w6OubyHdSxM&ab_channel=MerveDurceylan   Geçtiğimiz yıl özgün yorumu ve tamamı kendisine ait olan besteleri ile alternatif müziğin temsilcileri arasına katılan Merve Durceylan, yeni teklisi Belkilerim Sonralarım Keşkelerim'i dinleyiciyle buluşturdu. Sanatçının 2009 yılında akustik olarak paylaştığı ve sosyal medyada yoğun ilgi gören şarkısının yeni düzenlemesi, aynı zamanda müzisyenin dördüncü stüdyo çalışması olma özelliğini taşıyor. Alternatif tınıların klasik Türk müziğinden enstantanelerle harmanlandığı şarkıda, genç bir kadının içsel sorgulamaları ve kaotik varoluşsal mücadelesi anlatılıyor. Düzenlemesini Kerem Çakıroğlu'nun üstlendiği şarkının söz ve müziği ise Merve Durceylan'a ait. 14 Ocak'ta tüm dijital platformlarda yerini alan Belkilerim Sonralarım Keşkelerim'in video klibi sanatçının resmi YouTube kanalında yayında.   https://open.spotify.com/track/5XWAeIms0AsE5zm1Y8nvfi?si=f6c86c3facef45a1

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*