EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Merve Durceylan & Serkan Atay – Yenilmezler

Merve Durceylan & Serkan Atay – Yenilmezler

Alternatif sahnenin iki üretken sanatçısı Merve Durceylan ve Serkan Atay ortak çalışmaları “Yenilmezler”i yayınladı.

Geçtiğimiz yıllarda adlarından sıkça söz ettiren Merve Durceylan ve Serkan Atay, söz ve müziği kendilerine ait olan sürpriz bir çalışmaya imza attı. Indie pop türü ve çarpıcı sözleri ile dikkat çeken şarkının Mix’i müzisyen ve prodüktör Serkan Atay’a ait. Şarkının Mastering’i ise Mali Akpolat tarafından yapıldı. Doha şehrinde bulunan Qatar National Museum’da tamamlanan albüm fotoğrafları ve tanıtım çekimleri de Serkan Atay tarafından, şarkının kaotik duygularını yansıtacak şekilde tasarlandı.

Sanatçılar Yenilmezler’i, “Çağımız ilişkilerinde içinden çıkılamaz girdaplar, bizi karşı konulmaz bir bireyselleşmeye itiyor. ‘Yenilmezler’ de hem bu kaotik durum ile içten içe başa çıkmaya çalışan bireyleri anlatan, hem de kaosun sebep olduğu yalnızlaşmaya eleştirel bir bakış açısı getiren bir şarkı” olarak tanımlıyor.

 

 

 

Alternatif sahnenin iki üretken sanatçısı Merve Durceylan ve Serkan Atay ortak çalışmaları "Yenilmezler"i yayınladı. Geçtiğimiz yıllarda adlarından sıkça söz ettiren Merve Durceylan ve Serkan Atay, söz ve müziği kendilerine ait olan sürpriz bir çalışmaya imza attı. Indie pop türü ve çarpıcı sözleri ile dikkat çeken şarkının Mix’i müzisyen ve prodüktör Serkan Atay’a ait. Şarkının Mastering’i ise Mali Akpolat tarafından yapıldı. Doha şehrinde bulunan Qatar National Museum’da tamamlanan albüm fotoğrafları ve tanıtım çekimleri de Serkan Atay tarafından, şarkının kaotik duygularını yansıtacak şekilde tasarlandı. Sanatçılar Yenilmezler’i, “Çağımız ilişkilerinde içinden çıkılamaz girdaplar, bizi karşı konulmaz bir bireyselleşmeye itiyor. ‘Yenilmezler’ de hem bu kaotik…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.56 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*