EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Mesud Paragan – Neden Bilmem

Mesud Paragan – Neden Bilmem

 

Yıllar içinde dinleyicilerle buluşturduğu tekli, albüm ve EP’ler ile Rock camiasında hatırı sayılır bir yer edinen Mesud Paragan, şimdi ise 2019 yılında akustik olarak YouTube sayfasında yayınladığı “Neden Bilmem”i yeni bir tekli versiyonu ile dinleyicilerle buluşturdu!

ILS Vision Music etiketiyle yayınlanan ve sözü-müziği Mesud Paragan imzası taşıyan teklinin düzenlemesi, akustik versiyonda elektrosuyla yer alan Deniz Güneysel’e ait.

Teklide elektroda Emre Yılmaz, basta Enes Atakan Ertekin, klavyede Oğulcan İlk, bateride Mehmet Berke Erdoğan, saksafonda Özcan Karakoç, trompette Bayram Eren Kurt ve trombonda Yunus Yağcılar yer aldı. Ayrıca Yusuf Uğurer, Mesut Paragan’a vokal koçluğu yaptı. Teklinin kaydı Mesud Paragan’ın kendi ev stüdyosu Stüdyo Door’s’ta tamamlandı ve mix-mastering çalışması ise Barış Yetgin tarafından üstlenildi.

Büyük emek ve sanat içeren teklinin klip tasarımı yaratıcı yönetmen; Mesut Kirazpınar tarafından ortaya çıktı.

 

Mesud Paragan, “Neden Bilmem”i şu sözlerle anlatıyor:

“Neden Bilmem, aniden gelen şarkılarımdan biriydi. 2019 yılında İstanbul’da içine kapanık zamanımda ortaya çıkmıştı. Hatta o an hatırladığım pencereden yağmur süzülüyordu. Her yerde hissedebilirsin o yağmuru, yapacak bir şey yok! Gitarı elime aldım sonra döküldü kelimeler… Şimdi ise bu şarkıyı yeni versiyonuyla yazıldığı mevsimde buluşturmaktan dolayı mutluyum.”

“Neden Bilmem” tüm dijital platformlarda.

 

https://www.youtube.com/watch?v=u5f-TX77NeQ&ab_channel=MesudParagan   Yıllar içinde dinleyicilerle buluşturduğu tekli, albüm ve EP’ler ile Rock camiasında hatırı sayılır bir yer edinen Mesud Paragan, şimdi ise 2019 yılında akustik olarak YouTube sayfasında yayınladığı “Neden Bilmem”i yeni bir tekli versiyonu ile dinleyicilerle buluşturdu! ILS Vision Music etiketiyle yayınlanan ve sözü-müziği Mesud Paragan imzası taşıyan teklinin düzenlemesi, akustik versiyonda elektrosuyla yer alan Deniz Güneysel’e ait. Teklide elektroda Emre Yılmaz, basta Enes Atakan Ertekin, klavyede Oğulcan İlk, bateride Mehmet Berke Erdoğan, saksafonda Özcan Karakoç, trompette Bayram Eren Kurt ve trombonda Yunus Yağcılar yer aldı. Ayrıca Yusuf Uğurer, Mesut Paragan’a vokal koçluğu yaptı. Teklinin kaydı Mesud Paragan’ın kendi…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*