EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Min Taka – Yine Ara

Min Taka – Yine Ara

 

İsmini bir yıldız sisteminden alan Min Taka, ışığını paylaşmaya geliyor: Yeni şarkısı ‘Yine Ara’ dinleyiciyi içsel bir yolculuğa çıkaracak Tüm dijital platformlarda yerini alan, Min Taka’nın 2. teklisi “Yine Ara”, yaşadığımız son dönemin iç dünyamızda tetiklediği duyguları, tüm açıklığıyla ortaya çıkarıyor ve dinleyiciyle samimi bir şekilde paylaşıyor.

Aslında bir kalimba şarkısı olan ve kalimba, mellotron ve yaylı çalgıların bir araya gelmesiyle oluşan şarkının söz ve müziği sanatçıya ait; aranjörlüğünü ise Arsan Salaryfar üstlendi.

İstanbul-Boston’lı indie pop ikilisi Düşün ile bestelediği ‘’Bir Kere’’ ve ‘’Pusula’’ şarkılarıyla müzik dünyasına profesyonel olarak adım atan Min Taka, ilk teklisi “Muscoril”i Şubat ayında çıkarmıştı. Farklı janrlara dokunmayı seven sanatçı, bestelerini caz öğeleri ile buluşturmayı seviyor.

Hayallerine sınır koymayan sanatçı; Min Taka. Bir yandan gençlerin müzik eğitimine katkıda bulunan, bir yandan bestelerine devam eden, bunu yaparken “hayallerine sınır koymayan” sanatçı, önümüzdeki dönemlerde yumuşak tınılı besteleri ile karşımıza çıkmaya devam edecek.

 Künye

Söz-Müzik: Min Taka
Prodüksiyon: Arsan Salaryfar
Mix & Master: Adham Farid
Kapak: Arsan Salaryfar

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*