EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Murat Türkücüoğlu – Bu Şarkı Babama

Murat Türkücüoğlu – Bu Şarkı Babama

Uzun yıllardır müzik dünyasının içinde olan ve 2021 yılında ardı ardına yayınladığı single çalışmaları ile adını daha geniş kitlelere duyurmayı başaran Murat Türkücüoğlu, “Bu Şarkı Babama” ismini verdiği şarkısıyla tüm dijital müzik platformlarda yerini alıyor.

“Bu Şarkı Babama” isimli yeni şarkının sözü ve müziği Türkücüoğlu, düzenlemesi Barış Özsezener, mix & masteringi ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Enstrümanlara gelindiğinde ise basgitarda Birkan Şener, davulda Behzat Boran, elektrik gitarda Caner Güneysu yer alıyor. Perküsyon Mustafa İşleyen’e, trompet ve trombonda Hasan Gözetlik, klarnette Hüseyin Pulant’a ait.

Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “Bu Şarkı Babama”nın lyric video klibini MuzikPlay kanalında izleyebilirsiniz.

 

 

Uzun yıllardır müzik dünyasının içinde olan ve 2021 yılında ardı ardına yayınladığı single çalışmaları ile adını daha geniş kitlelere duyurmayı başaran Murat Türkücüoğlu, "Bu Şarkı Babama" ismini verdiği şarkısıyla tüm dijital müzik platformlarda yerini alıyor. “Bu Şarkı Babama” isimli yeni şarkının sözü ve müziği Türkücüoğlu, düzenlemesi Barış Özsezener, mix & masteringi ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Enstrümanlara gelindiğinde ise basgitarda Birkan Şener, davulda Behzat Boran, elektrik gitarda Caner Güneysu yer alıyor. Perküsyon Mustafa İşleyen’e, trompet ve trombonda Hasan Gözetlik, klarnette Hüseyin Pulant’a ait. Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “Bu Şarkı Babama”nın lyric video klibini MuzikPlay kanalında izleyebilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=oKbWkzVjY0o&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/1JpRLYkws8pmtIMrnEqzWv?si=f2a2291d410f42ac

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*