EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Mutlu Yıllar

Mutlu Yıllar

Mutlu başladığımız bir yıldı kuşkusuz, mutsuz olduk sonra bir anda ve birbirimizden ayrı düştük çoğu kez, ama bu süreç içinde onlar bizi yalnız bırakmadı hiç; bir şekilde biz de onların yanında olduk, olmaktan mutluluk duyduk her defasında. Tüm bu albümler, şarkılar, isimler bir şekilde kalbimizde ve sitemizde iyi ki yer etti. 2021’de daha çok coşalım ve daha sık bir arada olalım lütfen, ellerimizi yine hiç bırakmayalım.

Müzik Ekspres ailesi adına tüm müzisyenlerimize, basın danışmanlarına, menajerlere, şirketlere tüm okurlarımıza, dost sitelerimize ve yazarlarımıza, yolu müzikten geçen herkese mutlu yıllar diliyorum.

Ayrıca yeni yılda kapak, klip ve konser çekimleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Benim gibi takıntılı olanlar için not: 250 kapak var yanlış saymadıysam :)

Kadri Karahan

 

 

Mutlu başladığımız bir yıldı kuşkusuz, mutsuz olduk sonra bir anda ve birbirimizden ayrı düştük çoğu kez, ama bu süreç içinde onlar bizi yalnız bırakmadı hiç; bir şekilde biz de onların yanında olduk, olmaktan mutluluk duyduk her defasında. Tüm bu albümler, şarkılar, isimler bir şekilde kalbimizde ve sitemizde iyi ki yer etti. 2021’de daha çok coşalım ve daha sık bir arada olalım lütfen, ellerimizi yine hiç bırakmayalım. Müzik Ekspres ailesi adına tüm müzisyenlerimize, basın danışmanlarına, menajerlere, şirketlere tüm okurlarımıza, dost sitelerimize ve yazarlarımıza, yolu müzikten geçen herkese mutlu yıllar diliyorum. Ayrıca yeni yılda kapak, klip ve konser çekimleriniz için bizimle irtibata…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*