EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Müzik Ekspres 10 Yaşında

Müzik Ekspres 10 Yaşında

Müzik Ekspres 10 Yaşında

Yayına girdiğinden bugüne alternatif müziğe / müzisyenlere yer veren sitemiz gerçekleştirdiği söyleşilerle olsun akışında paylaştığı, müziğe dair kritikler ya da yarattığı birçok köşe ile zaman zaman da köşe yazarları ile dolu dolu bir birlikteliğin imzası oldu.

İlk senesinde hayata geçirdiğimiz Alternatif Müzik Ödülleri devam edemese de kalbimizin bir yerinde bir gün yeniden hayata geçeceğine inanıyorum.

Bu vesile altını çizerek özellikle söylemek istiyorum ki müziğin ve müzisyenin samimi olan her yanında olduk. Yola yeni başlayan arkadaşlarda bizim için değerliydi, popüler ya da profesyonel müzisyenler de. Ama bu yolu, bu heyecanı birlikte yaşamak güzeldi ki bazen çok güzel yazılar, paylaşımlar yaptık ama ana akım kabul edilmediğimizden görünmedik, kişinin üzerinde bir değer oluşturamadık, biz de o isimleri bir şekilde evimize bir daha kabul etmedik.

Birçok müzisyen arkadaşımıza yol gösterdiğimize de inanıyoruz ki gelen mesajlara her seferinde dönüş yaptık, danıştıkları konularda yardımcı olmaya çalıştık, istenilen yerlere ulaşılmasında aracılık keza Bizim de zaman zaman oldu ki sitemizin kapanmaya yakın durduğu yerde bazı melekler yardım etti bize ve destekleri ile yola devam edebildik.

kadrikarahan.net adresinde 10 yılı aşkın süren serüven şimdi de burada 10’ncu yılında devam ediyor. Zaman zaman bulunduğum diğer yayın organlarında da çalışmalarınızı heyecanla yazıyorum ve paylaşıyorum ve fazlasını yapmaya çalışıyorum. Mesela Spotfiy hesabımızda da mutlaka bir listemizde varsınız.

Birkaç senedir yeni yaşımızı sizlerden gelen güzel mesajlarla kutluyorduk ki o videoların bir kolajı ile yeni yaşımıza merhaba diyoruz bu kez, iyi ki birlikteyiz, iyi ki müzik var ve dilerim yolumuz daha nice on yıl kesişir, bizimle birlikte olan tüm herkese, müzisyen, basın danışmanı, menajer, organizasyon, işin mutfak yanında olan tüm dostlar, köşe yazarlarımız ve elbette en büyük motivasyonumuz okurlarımız; iyi ki varsınız, var olmaya devam.

Kadri Karahan

 

 

Müzik Ekspres 10 Yaşında Yayına girdiğinden bugüne alternatif müziğe / müzisyenlere yer veren sitemiz gerçekleştirdiği söyleşilerle olsun akışında paylaştığı, müziğe dair kritikler ya da yarattığı birçok köşe ile zaman zaman da köşe yazarları ile dolu dolu bir birlikteliğin imzası oldu. İlk senesinde hayata geçirdiğimiz Alternatif Müzik Ödülleri devam edemese de kalbimizin bir yerinde bir gün yeniden hayata geçeceğine inanıyorum. Bu vesile altını çizerek özellikle söylemek istiyorum ki müziğin ve müzisyenin samimi olan her yanında olduk. Yola yeni başlayan arkadaşlarda bizim için değerliydi, popüler ya da profesyonel müzisyenler de. Ama bu yolu, bu heyecanı birlikte yaşamak güzeldi ki bazen çok güzel…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*