EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Müzik Ekspres 7 Yaşında

Müzik Ekspres 7 Yaşında

Dile kolay 7’nci yaş.

Öncesini de sayarsak yani kadrikarahan.net’i yaklaşık 20 yıldır yolculuğumuz devam ediyor birlikte. Bu arada o yılları özleyenlere bu sitemiz hala yayında, sırf biriktirdiği anılar hatırına.

Daha sonra “Alternatif Ruhun Gıdası” sloganı ile başka bir yola çıktık. Hatta ilk senemizde bir de müzik ödülleri gecesi yaptık ki bana göre dillere destandı ama maalesef alternatif olduğumuz için medyada yer bulmadı, ben ve sanatçı dostlarım çok mutluyduk ayrı ama devamını getiremedim. Bazen tek başına gerçekten bir yere kadar.

Müzik Ekspres bugüne kadar çok değerli konukları ağırladı, birçok müzik haberine yer verdi, birçok konser izledi, albüm dinledi, albümlerde kişisel olarak sanat danışmanlığı yaptım, görseller kattım ve geçtiğimiz sene içinde artık klip ve konser çekimlerine de başladık.

Şimdi 7 yaşındayız. Okula başlayan bir çocuk gibi , belki de daha çok şey öğreneceğiz.

Kapısını samimi olan herkese, her müziğe açan Müzik Ekspres’i daha fazla anlatmayacağım, onlar konuğumuz oldu, onlarla buluştuk çok yerde, onlarla paylaştık müziği, bu kez çok söz onlarda olsun dedim, onlar neler hissetti bizimle ve buraya bırakacağınız notlarla siz neler hissediyorsunuz?

Her bir video bana ulaştığında o kadar duygulandım ki bütün bir süreç gözlerimin önünden geçti. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederken tarafıma iletildiği sıra ile hazırladım bu videoyu her biri canımdır, ayıramazdım. Lütfen müzik hep devam etsin, ben sizin haberlerinizi sürekli paylaşmaktan keyif alayım, kopmayalım ve daha nice yedi yıl birlikte olmaya devam edelim sizi seviyorum.

Özel teşekkür; bu süreçte bizi yalnız bırakmayan tüm değerli takipçilerimize, sanatçı dostlarıma, kendi yol arkadaşlarıma, hepsine değil ama bizi ciddiye alan müzik yapımcılarına, basın danışmanlarına ve menajerlere, bizimle birlikte yol alan değerli  tüm müzik platformlarına ve Ekspres’in doğmasında yanımda olan gizli kahraman Ersan dostuma minnetle.

Kadri Karahan

 

Teşekkürler

Neslihan Engin / @neslihanengin
Güney Marlen / @guneymarlen
İsmail Karayün / @ismailkarayun
Emre Akbay / @eeakbay
Minas Ceylin / minasceylin
Bahar Sarıboğa / @baharsariboga
Adile Yadırgı / @adileyadirgi
Sevtap Ünal / @sevtapunalofficial – @sudaayakizivar
Vedat Tozyıldırım / @vedattozyilmaz
İdil Güney Şimşek / @idil.guneysimsek
Direncan / @direncanmsc
Ece Dorsay / @ecedorsay
Şenay Lambaoğlu / @senlambaoglu
Atsuko Suetomi / @asuetomi.koto
Aydilge/ @aydilgeonline
Haydar Karadağ / @haydarkaradagofficial
Ece Şeşen / @ece.sesen
Glasxs / @glasxs
Başak Yavuz / @basakyavuzmusic
Banu Kanıbelli / @banukanibelli
İzel Susam / @izel.susam
Çağın Bodur / @caginbodur
Cihan Ölçek / @cihanolcek
Dila Pülatsü / @dilapulatsu
Asena Akan / @asenaakan
Burhan Şeşen / @burhansesen
Sibil / @sibilpektoros
Olcay Bayır / @olcaybayir
Mustafa Toklucu / @_moustyone
Evrim Ateşler / @evrimateslerofficial
Elif Çağlar / @elifcaglarmuslu
GOSS (Gözde) / @gossmusictr
Neshe / @nesheofficial
Çiğdem Erken / @cigdemerken
Kadri Karahan / @kadrikarahan

(Tarafımıza iletilen sıra ile)

 

(Alfabetik sıra ile)

Adile Yadırgı, Asena Akan, Atsuko Suetomi, Aydilge, Bahar Sarıboğa, Banu Kanıbelli, Başak Yavuz, Burhan Şeşen, Cihan Ölçek, Çağın Bodur, Çiğdem Erken, Dila Pulatsü, Direncan, Ece Dorsay, Ece Şeşen, Elif Çağlar, Emre Akbay, Evrim Ateşler, Glasxs, GOSS (Gözde), Gökcan Sanlıman, Güney Marlen, Haydar Karadağ, İdil Güney Şimşek, İsmail Karayün, İzel Susam, Kadri Karahan, Minas Ceylin, Mustafa Toklucu, Neshe, Neslihan Engin, Olcay Bayır, Sevtap Ünal, Sibil, Şenay Lambaoğlu, Vedat Tozyılmaz

Dile kolay 7’nci yaş. Öncesini de sayarsak yani kadrikarahan.net’i yaklaşık 20 yıldır yolculuğumuz devam ediyor birlikte. Bu arada o yılları özleyenlere bu sitemiz hala yayında, sırf biriktirdiği anılar hatırına. Daha sonra “Alternatif Ruhun Gıdası” sloganı ile başka bir yola çıktık. Hatta ilk senemizde bir de müzik ödülleri gecesi yaptık ki bana göre dillere destandı ama maalesef alternatif olduğumuz için medyada yer bulmadı, ben ve sanatçı dostlarım çok mutluyduk ayrı ama devamını getiremedim. Bazen tek başına gerçekten bir yere kadar. Müzik Ekspres bugüne kadar çok değerli konukları ağırladı, birçok müzik haberine yer verdi, birçok konser izledi, albüm dinledi, albümlerde kişisel olarak sanat…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*