EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Nazire – Neyine

Nazire – Neyine

Nazire’nin üçüncü teklisi “neyine” Lordlar Sofrası etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Demosu Nazire’nin kendi evinde hazırlanan şarkının prodüksiyonu Lordlar Sofrası’ndan Zafer Toker (Zaf) ve Mert Avcı’ya (Merkavck) ait. Mix ve Mastering yine Zafer Toker’den. Kapak ise Zeynep Bilgili ve Eflatun Çetin’in ortak ürünü.

Şarkı; indie,lo-fi rock, dream pop, alternatif türlerinde betimlenebilir.

Karşılıksız sevgi ve yüceltmeye karşı bir isyan ve sorgulama niteliğindeki şarkı, tüm samimiyeti ve dürüstlüğüyle umutsuz bir romantiğin duygularını ortaya koyuyor ve sanatçı soruyor: “Neyimle, neyine, neden yetemedim ki?”

 

Nazire Hakkında

2002 doğumlu henüz 18 yaşında olan Sinem Bereket, 7 yaşında piyano çalmaya başladı, çok geçmeden gitar çalmayı da öğrenen Sinem, 14 yaşından beri kendi bestelerini yazıyor ve kaydediyor.

Nazire’nin etkilendiği ve benzediği sanatçılar arasında “Clairo, Beach House, Girl In Red” sayılabilir. Indie, Dream Pop, Surf Rock türlerinde işler üretmeyi seviyor.

 

 

Nazire’nin üçüncü teklisi “neyine” Lordlar Sofrası etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında. Demosu Nazire’nin kendi evinde hazırlanan şarkının prodüksiyonu Lordlar Sofrası’ndan Zafer Toker (Zaf) ve Mert Avcı’ya (Merkavck) ait. Mix ve Mastering yine Zafer Toker’den. Kapak ise Zeynep Bilgili ve Eflatun Çetin’in ortak ürünü. Şarkı; indie,lo-fi rock, dream pop, alternatif türlerinde betimlenebilir. Karşılıksız sevgi ve yüceltmeye karşı bir isyan ve sorgulama niteliğindeki şarkı, tüm samimiyeti ve dürüstlüğüyle umutsuz bir romantiğin duygularını ortaya koyuyor ve sanatçı soruyor: “Neyimle, neyine, neden yetemedim ki?”   Nazire Hakkında 2002 doğumlu henüz 18 yaşında olan Sinem Bereket, 7 yaşında piyano çalmaya başladı, çok geçmeden gitar çalmayı…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*