EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Neşe Seçil & Tansel D. – Bundan Sonra

Neşe Seçil & Tansel D. – Bundan Sonra

Müzik dünyasının öne çıkan isimlerinden besteci ve aranjör Tansel Doğanay ile söz yazarı ve yorumcu olarak tanıdığımız Neşe Seçil, yeni bir şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor. “Bundan Sonra” adlı şarkının sözleri ve bestesi Neşe Seçil’e ait, düzenlemesi ise Tansel Doğanay tarafından Ont Müzik Network’te kaydedildi.

Neşe Seçil müzik kariyerine Senin Ardında (2020) isimli şarkısıyla başlamış ve sözü ve müziği yine kendisine ait olan ve Ferhat Göçer’e vokallerde eşlik ettiği Sorarlarsa (2021) isimli bestesiyle müzikseverlerin beğenisini kazanmıştır.

Sanatçının kendi yorumlarından olan “Aşkından Ölsem” (2021), “Plan” (2022) ve “Bana Ses Ol” (2022) şarkılarına ek olarak, sözlerini yazdığı ve Ferhat Göçer tarafından seslendirilen eserleri arasında “Aşka Bi Yol” (2021), “Enkaz” (2022) ve “Yüzleşme” (2023) bulunmaktadır.

 

 

Müzik dünyasının öne çıkan isimlerinden besteci ve aranjör Tansel Doğanay ile söz yazarı ve yorumcu olarak tanıdığımız Neşe Seçil, yeni bir şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor. "Bundan Sonra" adlı şarkının sözleri ve bestesi Neşe Seçil'e ait, düzenlemesi ise Tansel Doğanay tarafından Ont Müzik Network'te kaydedildi. Neşe Seçil müzik kariyerine Senin Ardında (2020) isimli şarkısıyla başlamış ve sözü ve müziği yine kendisine ait olan ve Ferhat Göçer’e vokallerde eşlik ettiği Sorarlarsa (2021) isimli bestesiyle müzikseverlerin beğenisini kazanmıştır. Sanatçının kendi yorumlarından olan "Aşkından Ölsem" (2021), "Plan" (2022) ve "Bana Ses Ol" (2022) şarkılarına ek olarak, sözlerini yazdığı ve Ferhat Göçer tarafından seslendirilen eserleri arasında…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*