EDİTÖRDEN
Anasayfa / WORLD / New Order’dan 5 Yıl Sonra Rüya Gibi Bir Geri Dönüş: Be A Rebel

New Order’dan 5 Yıl Sonra Rüya Gibi Bir Geri Dönüş: Be A Rebel

Synth Pop Efsanesi New Order’dan 5 Yıl Sonra Rüya Gibi Bir Geri Dönüş; “Be A Rebel.

Joy Division’ın küllerinden doğan, efsanevi New Order, 2015’te yayınladıkları Music Complete albümünden 5 yıl sonra “Be A Rebel” adını verdikleri yepyeni bir single ile geri döndü. Rock – elektronik sound’unun birleşmesinin ilk örneğini sunan öncü elektronik pop ekibi bu beklenmedik çıkışla tüm dünyadan hayranlarına güzel bir sürpriz yaptı.

“Be A Rebel”i bu sonbahar çıkacakları turdan önce yayınlamayı planlayan topluluk, pandemi nedeniyle 2021’e ertelenen canlı şovları dolayısıyla böyle bir karar aldı. Bernard Sumner; “Tüm dünya olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde dinleyicilerimize bir şarkıyla ulaşmak istedik. Bir süre daha canlı konser veremeyeceğiz gibi görünüyor ancak müzik hep paylaşabileceğimiz bir şey. Dolayısıyla yeniden görüşene kadar umuyoruz bu şarkıyı seversiniz”, dedi. Bernard Sumner, Gillian Gilbert, Stephen Morris, Tom Chapman ve Phil Cunningham’dan oluşan New Order; Be A Rebel’i zor zamanlarda bile yaşamı kutlamak ve sahip olduklarımızın değerini bilmek için güzel bir fırsat olarak yorumluyor.

 

New Order X Adidas İşbirliğine Dair

Yeni single’in hemen ardından #adidasSPEZIAL, 2020 sonbahar / kış sezonu için New Order ile tasarlanmış ortak bir seriye imza attığını duyurdu. New Order’ın uzun süredir arkadaşı ve hayranı Adidas Spezial’ın kurucusu Gary Aspden, kendi sosyal medya hesabından bu işbirliğini ilk olarak duyuran kişi oldu. Seride yer alan her parça, grubun son canlı performanslarında kullandığı tekrarlanan üç bloklu New Order ‘Tour’ grafiğinden esintilere sahip. Adidas Spezial New Order özel serisi 18.09.2020 itibariyle adidas.com/SPEZIAL adresinden satışa açılacak.

New Order Cephesinden Yeni Haberler

New Order’in 1983 tarihli efsanevi Power, Corruption & Lies albümü 2 Ekim 2020’de özel bir koleksiyon setiyle yeniden yayınlanacak. Yaşayan en büyük topluluklardan biri olarak kabül edilen ve temelinde Joy Divison ruhunu barındıran New Order, 2021 turne programını da açıkladı.

THE UNITY TOUR NORTH AMERICA 2021

*co-headline with Pet Shop Boys
18 Sep – Toronto, ON – Budweiser Stage*
20 Sep – Boston, MA – Rockland Trust Bank Pavilion*
22 Sep – New York, NY – Madison Square Garden*
25 Sep – Philadelphia, PA – TD Pavilion at the Mann*
28 Sep – Columbia, MD – Merriweather Post Pavilion*
1 Oct – Chicago, IL – Huntington Bank Pavilion*
3 Oct – Minneapolis, MN – The Armory*
7 Oct – Vancouver, BC – Pepsi Live at Rogers Arena*
9 Oct – George, WA – Gorge Amphitheatre*
13 Oct – San Francisco, CA – Chase Center*
16 Oct – Los Angeles, CA – Hollywood Bowl*
17 Oct – Los Angeles, CA – Hollywood Bowl*

 

 

 

 

Synth Pop Efsanesi New Order’dan 5 Yıl Sonra Rüya Gibi Bir Geri Dönüş; "Be A Rebel. Joy Division’ın küllerinden doğan, efsanevi New Order, 2015’te yayınladıkları Music Complete albümünden 5 yıl sonra “Be A Rebel” adını verdikleri yepyeni bir single ile geri döndü. Rock – elektronik sound'unun birleşmesinin ilk örneğini sunan öncü elektronik pop ekibi bu beklenmedik çıkışla tüm dünyadan hayranlarına güzel bir sürpriz yaptı. "Be A Rebel"i bu sonbahar çıkacakları turdan önce yayınlamayı planlayan topluluk, pandemi nedeniyle 2021’e ertelenen canlı şovları dolayısıyla böyle bir karar aldı. Bernard Sumner; "Tüm dünya olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde dinleyicilerimize bir şarkıyla ulaşmak istedik.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*