EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / No Land – Aramızda / www.noland.band

No Land – Aramızda / www.noland.band

No Land’ in “Aramızda” albümü 2013 yılından bu yana yaptığımız çalışmaların bir kısmını içermekte ve bu çalışmalar genellikle grubun ilk oluşma sürecinde ortaya çıkan şarkılar. Albümdeki şarkılar Türkçe ve Azericedir. Şarkı sözlerinin bir çoğunu Vugar Hasani yazmıştır.

Bu albümde yapılan tek cover çalışması değerli Azerbaycanlı sanatçı Azer Cırttan Memmedov bestesi olan ‘Niye Bele Uzundur bu Yollar’ No Land olarak yorumladık. Bu albümün kayıtları Tahsin Güngör Aktürk ve Ertuğrul Güdül, mix-mastering Ali Akdaş(Stüdyo DODO) tarafından yapılmıştır.

Bonus track Outro(52 Hertz Whale) mix-mastering: Berk Sivrikaya (Kare MüzikEvi) Albüm kapağı ressam arkadaşımız Vahid Danaiefar’ın ’52 Hertz Whale’ adlı çalışmamızın hikayesinden esinlenerek oluşturduğu bir yağlıboya tablodur. (52 Hertz Oil on canvas 120×180 cm / 2016)

Şermin Alçınkaya, Ercüment Vural, Ali Akdaş, Selim Atakan, İrfan Alis, Ahmet Kenan Bilgiç, Azer Cırttan Memmedov, Vugar Hasani, Iman B. Rad, Mehmet Çöktü, Bir Baba İndie ekibi, Hilal Karaağaçlı, Sevda Katamian, Vahid Danaiefar, Ertuğrul Güdül, Esat Akdağ, Berk Sivrikaya, Ali Fuat Saruhan, Zeynep Ünal, Eda Demir, Cenk Hasdal, Sadık Ekinci, Mehmet Sinan Egemen, Hakan Kemixiz, Mehmet Mücahit Güncü, Nihal Atabek ve maddi manevi yanımızda olan tüm dostlara teşekkür ederiz.

Bu yolculukta, ilk günden beri sağladığı maddi ve manevi desteği için Sasan Baheri Rad’a teşekkür eder, minnettarlığımızı sunarız.

Kayıt: Tahsin Güngör Aktürk ( Ben Rudolph ), Ertuğrul Güdül
Mix-Mastering: Ali Akdaş Studyo DODO Prova ve Kayıt , Ertuğrul Güdül
Bonus Track Outro// Kayıt-mix-mastering: Artdepo
Berk Berk Sivrikaya / KARE Müzikevi
Keman,vokal: Kamil Hajiyev
Çello,vokal: Hazal Akkerman
Elektrik gitar: Sahand Lesani
Bass gitar: Çağatay Vural
Akustik gitar: Mehmet Akif Ersoy
Trompet: Oğuzcan Bilgin
Davul: Can Kalyoncu

Bonus track Outro- 52 Hertz Whale davul: Yağız Nevzat İpek
‘Müstefilatun’ vokal: Vugar Hasani
‘Payız’ vokal: Ozan Aktaş
Sözler: Vugar Hasani, Kamil Hajiyev

(Basın Bülteni)

Albümü www.noland.band adresinden dinleyebilirsiniz.

No Land’ in “Aramızda” albümü 2013 yılından bu yana yaptığımız çalışmaların bir kısmını içermekte ve bu çalışmalar genellikle grubun ilk oluşma sürecinde ortaya çıkan şarkılar. Albümdeki şarkılar Türkçe ve Azericedir. Şarkı sözlerinin bir çoğunu Vugar Hasani yazmıştır. Bu albümde yapılan tek cover çalışması değerli Azerbaycanlı sanatçı Azer Cırttan Memmedov bestesi olan 'Niye Bele Uzundur bu Yollar' No Land olarak yorumladık. Bu albümün kayıtları Tahsin Güngör Aktürk ve Ertuğrul Güdül, mix-mastering Ali Akdaş(Stüdyo DODO) tarafından yapılmıştır. Bonus track Outro(52 Hertz Whale) mix-mastering: Berk Sivrikaya (Kare MüzikEvi) Albüm kapağı ressam arkadaşımız Vahid Danaiefar'ın '52 Hertz Whale' adlı çalışmamızın hikayesinden esinlenerek oluşturduğu bir…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*