EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / No Land – Pusulası Kaybolmuş

No Land – Pusulası Kaybolmuş

No Land’in ikinci albümü “Pusulası Kaybolmuş” yayımlandı.

No Land albüm çalışmalarına beş sene önce başladı, arada işleri nadasa bıraktı. 2018’de tabanları yağlayan dinozor, geçtiğimiz bir yıl boyunca albüm kayıtlarını sürdürdü. Albüm 6 Şubat 2019’da dijital platformlarda yayımlandı.

Albümde Türkçe, Azerbaycanca, Farsça ve Rusça toplam sekiz şarkı bulunuyor.

 

Kapak Fotoğrafı: Oğuzcan Bilgin
Kapak Tasarımı: Özhan Yurtseven
Logo Tasarımı: Çağatay Vural
Davul Kayıtlar: Fade Out Stüdyoları
Vokal Kayıtlar: Bubinga Records
Kayıtlar: Ertuğrul Güdül
Mix: Ertuğrul Güdül
Mastering: Mahmood Sadeghi (Gainstage Mastering)

 

 

Bu süreçte bizimle olan, bize destek olan, varlığını iliklerimizde hissettiren herkese teşekkür ederiz. No Land, sınırlar içerisinde hiçbir yerde (ve her yerde) olmanın muhabbetiyle müziğine devam edecek.

Başta ailelerimiz olmak üzere, bize hep destek olan Cem Kısmet’e, müzisyen dostlarımız Azer Cırttan Mammedov, Reşat Öden, İrfan Aliş ve Peyk’e, Kadıköy Çorbacısı ve çalışan güzel ekibine, Sasan Bahari Rad, Mert Acar ve Emre İhtiyaroğlu’na, menajerimiz Erhan Taş’a, albüm hazırlığını stüdyolarında yaptığımız Nilipek ve Can Güngör’e, Kamil’e vokal çalışmalarında yardım eden Nursel Mucu ve Ertuğrul’a, aranjelerde dokunuşlarını esirgemeyen Ercüment Vural’a, albümlerimizi platformlara dağıtmamızda büyük yardımı dokunan Tahsin Güngör Aktürk’e, No Land ailesinin kırılan kol bacaklarının tedavisinde yardımı dokunan Mehmet Mücahit Güncü ve Eşgin Sahibli’ye teşekkür ederiz.

 

Şarkı Sözleri: Vugar Hasani, Kamil Hajiyev
Çello: Hazal Akkerman
Vokal & Keman: Kamil Hajiyev
Gitar & Vokal: Sahand Lesani
Bas & Akustik Gitar: Çağatay Vural
Davul: Can Kalyoncu, Yağız Nevzat İpek
Trompet: Oğuzcan Bilgin
Albümde esinlendiğimiz sanatçılar: Azer Cırttan, Pouya Mahmoodi, Jaga Jazzist, Air

(Basın Bülteni)

 

No Land’in ikinci albümü “Pusulası Kaybolmuş” yayımlandı. No Land albüm çalışmalarına beş sene önce başladı, arada işleri nadasa bıraktı. 2018'de tabanları yağlayan dinozor, geçtiğimiz bir yıl boyunca albüm kayıtlarını sürdürdü. Albüm 6 Şubat 2019'da dijital platformlarda yayımlandı. Albümde Türkçe, Azerbaycanca, Farsça ve Rusça toplam sekiz şarkı bulunuyor. https://www.youtube.com/watch?v=q86LHUqAjq0   Kapak Fotoğrafı: Oğuzcan Bilgin Kapak Tasarımı: Özhan Yurtseven Logo Tasarımı: Çağatay Vural Davul Kayıtlar: Fade Out Stüdyoları Vokal Kayıtlar: Bubinga Records Kayıtlar: Ertuğrul Güdül Mix: Ertuğrul Güdül Mastering: Mahmood Sadeghi (Gainstage Mastering)     Bu süreçte bizimle olan, bize destek olan, varlığını iliklerimizde hissettiren herkese teşekkür ederiz. No Land, sınırlar içerisinde…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*