EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Oğuz Kabakuşak – Hayallerimde Yer Var Bize (Akustik)

Oğuz Kabakuşak – Hayallerimde Yer Var Bize (Akustik)

Çocukluk yıllarında içinde büyüyen müzik tutkusu doğrultusunda zamanla kendi şarkılarını yapmaya başlayan ve 2019 Eylül’ünde ilk EP çalışması “Cam Küreler”deki dört eseriyle müzikseverlere merhaba diyen Oğuz Kabakuşak, şimdi ise akustik tınılı yeni teklisi “Hayallerimde Yer Var Bize” ile 2 yıl aradan sonra müziğine geri dönüyor!

Sözü, müziği ve düzenlemesi Kabakuşak imzası taşıyan ve bağımsız olarak yayınlanan teklinin teknik aşamaları Tolga Aktaş’a, YouTube kanalındaki klibin yönetmenliği Erkan Efe Okur, klibin düzenlemesi ise Ömer Faruk Altın’a ait.

Aynı zamanda Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde eğitimine devam eden; çeşitli tiyatro ve müzikallerde oyuncu, müzik asistanı ve korrepetitör olarak da yer alan Kabakuşak, yeni teklisini şu sözlerle anlatıyor:

“Hayallerimde Yer Var Bize; biraz umudun, biraz çocuksu neşenin, biraz da 17’lik aşkın şarkısı. Dünyanın rutininden, masallara; hayatın içinden, hayallere sığınmanın şarkısı. Sadece benim de değil, benim olduğu kadar bizim de şarkımız aslında. Çünkü herkesin uyumadan önce hayaliyle ısındığı, içinde solmayan çiçeklerin şarkı söylediği zamanlar mutlaka olmuştur. İşte o yüzden en çok bizim ve tıpkı bizim gibi kalbi kıpır kıpır edenlerin şarkısı!”

Hayallerimde Yer Var Bize, başta Spotify olmak üzere dijital platformlarda.

 

https://www.youtube.com/watch?v=obDIfzbWGJs&ab_channel=O%C4%9FuzKabaku%C5%9Fak Çocukluk yıllarında içinde büyüyen müzik tutkusu doğrultusunda zamanla kendi şarkılarını yapmaya başlayan ve 2019 Eylül’ünde ilk EP çalışması “Cam Küreler”deki dört eseriyle müzikseverlere merhaba diyen Oğuz Kabakuşak, şimdi ise akustik tınılı yeni teklisi “Hayallerimde Yer Var Bize” ile 2 yıl aradan sonra müziğine geri dönüyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Kabakuşak imzası taşıyan ve bağımsız olarak yayınlanan teklinin teknik aşamaları Tolga Aktaş’a, YouTube kanalındaki klibin yönetmenliği Erkan Efe Okur, klibin düzenlemesi ise Ömer Faruk Altın’a ait. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde eğitimine devam eden; çeşitli tiyatro ve müzikallerde oyuncu, müzik asistanı ve korrepetitör olarak da yer alan Kabakuşak,…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*