EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Okay Temiz; Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda (01 Haziran)

Okay Temiz; Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda (01 Haziran)

Dünyaca ünlü vurmalı çalgılar ustası / ritim üstadı Okay Temiz, 1 Haziran’da Saat 17:00’da Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda keyifli bir söyleşi için sanatseverlerle buluşuyor.

Koronavirüs salgınından kısa bir süre önce çarşıyı faaliyete geçiren Bakırköylü girişimciler, yıllardır kapalı vaziyette kalan mekânı cazibe merkezi haline getirmeyi başardı. Antika, koleksiyon ürünleri ve nostalji sevenler için faaliyete geçen Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda 29 dükkan, 34 sabit tezgâh, 1 mezat salonu ve 1 kafeterya yer alıyor.

Çarşı, 1 Haziran 2023 itibarıyla da sanatı fiziksel anlamda daha çok kitleye yaymak için çeşitli sanat alanlarında üretim yapan birçok ünlü ve yeni sanatçıyla, sanatseverleri bir araya getirerek sanat söyleşileri düzenlemeye başlıyor.

 

 

Dünyaca ünlü vurmalı çalgılar ustası / ritim üstadı Okay Temiz, 1 Haziran'da Saat 17:00'da Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı'nda keyifli bir söyleşi için sanatseverlerle buluşuyor. Koronavirüs salgınından kısa bir süre önce çarşıyı faaliyete geçiren Bakırköylü girişimciler, yıllardır kapalı vaziyette kalan mekânı cazibe merkezi haline getirmeyi başardı. Antika, koleksiyon ürünleri ve nostalji sevenler için faaliyete geçen Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda 29 dükkan, 34 sabit tezgâh, 1 mezat salonu ve 1 kafeterya yer alıyor. Çarşı, 1 Haziran 2023 itibarıyla da sanatı fiziksel anlamda daha çok kitleye yaymak için çeşitli sanat alanlarında üretim yapan birçok ünlü ve yeni sanatçıyla, sanatseverleri bir araya…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.78 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*