EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Olcay Bayır – Yar Dedi

Olcay Bayır – Yar Dedi

İlk albümü “Neva/ Harmony” Ekim 2014 yılında Avrupa’da Riverboat, Türkiye’de ise M&MT etiketiyle yayınlanmıştı ve Müzik Ekspres sayfalarının konuğu da olmuştu Olcay Bayır.

İki sene sonra kendisinden yeni bir şarkı geldi ki bu aynı zamanda ikinci albümünün de sinyali. Sözü ve müziği kendisine ait olan “Yar Dedi” aynı zamanda canlı bir kayıt. Şarkıda kendisine Guiliano Modarelli, Al MacSween, Michalis Iskas, Thodoris Ziarkas ve Adam Teixeira eşlik ediyor. Müzisyen çalışmalarını yaşadığı Londra’da sürdürüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qc7_bMIcGiE İlk albümü "Neva/ Harmony” Ekim 2014 yılında Avrupa'da Riverboat, Türkiye'de ise M&MT etiketiyle yayınlanmıştı ve Müzik Ekspres sayfalarının konuğu da olmuştu Olcay Bayır. İki sene sonra kendisinden yeni bir şarkı geldi ki bu aynı zamanda ikinci albümünün de sinyali. Sözü ve müziği kendisine ait olan "Yar Dedi" aynı zamanda canlı bir kayıt. Şarkıda kendisine Guiliano Modarelli, Al MacSween, Michalis Iskas, Thodoris Ziarkas ve Adam Teixeira eşlik ediyor. Müzisyen çalışmalarını yaşadığı Londra'da sürdürüyor.

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.33 ( 4 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*