EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Olcay Bayır’ın “Rüya”sına Destek Zamanı

Olcay Bayır’ın “Rüya”sına Destek Zamanı

2015 yılında ilk albümü “Neva”yı yayınlayan Olcay Bayır sitemizin söyleşi konuğu da olmuştu.

Olcay Bayır Söyleşisi

Londra’da aldığı eğitimi sonrası müziğine orada devam etme kararı aldı ve geçtiğimiz günlerde yeni single çalışması “Yar Deme”yi yayınladı. Hazırlayacağı yeni albümü “Rüya” için dinleyicilerinin de desteğini bekliyor ve duygularını, albümün hazırlık sürecini şu satırlarla paylaşıyor.

 

“Kasım ayında, ikinci albümümün kayıtlarına başladık ve 3 gün boyunca kayıt yaptık. Bu projede çok yetenekli müzisyenlerle çalışma imkanı elde ettim ve herşey şimdiye kadar çok güzel gidiyor! Ve çok heyecanlıyım. Bu albümde ilk defa, çoğunlukla, kendi şarkılarımı kayıt ediyorum. Sizlerle paylaştığım ilk şarkım “Yar Dedi” ye gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkur ederim. Yorumlarınızla bana güç verdiniz.

Ancak yapacak daha çok şey var ve bunun için sizin desteğinize ihtiyacim var.

Ödememiz gerekenler:

– Londra ve Türkiye stüdyo kayıtları
– Londra ve Türkiye müzisyenler
– Albümün edit’i ve mix’i
– Cd ve vinyl plak’lik master
– Video klip

Bu miktar giderek artabilir. Katkılarınızla umuyorum çok güzel bir albüm ortaya çıkacak.

Bu albümde Giuliano Modarelli (gitar) ve Al MacSween (piyano) aynı zamanda Kefaya grubunun kurucuları olan iki harika produktörle çalışma fırsatını yakaladım. Yaratıcı fikirleri ve aranjeleriyle albume büyük katkıda bulundular.

Ayrıca Murat Kebir’e videomu editlediği icin cok teşekkür ederim”

 

Bu yolculukta bir katkınızın olmasını istiyorsanız yapmanız gereken şu siteyi tıklamak. “Rüya” ile en yakın zamanda buluşmak üzere.

Rüya için Destek

 

2015 yılında ilk albümü "Neva"yı yayınlayan Olcay Bayır sitemizin söyleşi konuğu da olmuştu. Londra'da aldığı eğitimi sonrası müziğine orada devam etme kararı aldı ve geçtiğimiz günlerde yeni single çalışması "Yar Deme"yi yayınladı. Hazırlayacağı yeni albümü "Rüya" için dinleyicilerinin de desteğini bekliyor ve duygularını, albümün hazırlık sürecini şu satırlarla paylaşıyor.   "Kasım ayında, ikinci albümümün kayıtlarına başladık ve 3 gün boyunca kayıt yaptık. Bu projede çok yetenekli müzisyenlerle çalışma imkanı elde ettim ve herşey şimdiye kadar çok güzel gidiyor! Ve çok heyecanlıyım. Bu albümde ilk defa, çoğunlukla, kendi şarkılarımı kayıt ediyorum. Sizlerle paylaştığım ilk şarkım…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*