EDİTÖRDEN

Olta 4

Olta Dayanışma, dördüncü albümünü dinleyici ile buluşturdu. Albümün tüm geliri pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılacak.

Bağımsız müzisyenlerin bir araya gelerek oluşturdukları Olta Dayanışma, dördüncü albümünü dinleyici ile buluşturdu.

“Umut denizine atılmış bir olta” mottosundan yola çıkan müzisyenlerin oluşturduğu albümün tüm gelirleri, yine diğer üç dayanışma albümünde olduğu gibi pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılacak.

Dördüncü albüm ile beraber bugüne kadar toplam 45 şarkı yayınlanmış oldu. Şarkıların oluşmasında yüzü aşkın müzisyen emek harcadı. Olta, yeni müzisyenlerin katılımıyla albüm serilerini sürdürmeyi ve dayanışmayı büyütmeyi hedefliyor. Şubat ayının sonuna doğru çıkması planlanan 5. albümde sona gelindi.

 

Peki 4. Albümde kimler var? Hangi muhteşem şarkıları dinleyeceğiz?

o People Around – Three Monkeys
o Uğur Bozdağ ft. Barış Çapkın – Azrail’e Gülümsedim
o Peyk ft. Alp Yenier – Gel Bunu Sen Çöz (Yarım Kalan Aşklar Soundtrack)
o Grado ft. Kuzak – İda
o Sercan Candemir – Belli Değil
o Nadir Kaya – Canım Ağaç
o Sercan İke – Kalbimi Biliyorum
o Aras Ozan – Darling Don’t
o Oğulcan Sönmez – Şarkılarda Saklarım
o Metin Yerkan – Bir Zaman

 

 

Olta’ya şarkı göndermek ve iletişime geçmek için oltadayanisma@gmail.com adresi kullanılabilir.

 

 

 

Olta Dayanışma, dördüncü albümünü dinleyici ile buluşturdu. Albümün tüm geliri pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılacak. Bağımsız müzisyenlerin bir araya gelerek oluşturdukları Olta Dayanışma, dördüncü albümünü dinleyici ile buluşturdu. “Umut denizine atılmış bir olta” mottosundan yola çıkan müzisyenlerin oluşturduğu albümün tüm gelirleri, yine diğer üç dayanışma albümünde olduğu gibi pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılacak. Dördüncü albüm ile beraber bugüne kadar toplam 45 şarkı yayınlanmış oldu. Şarkıların oluşmasında yüzü aşkın müzisyen emek harcadı. Olta, yeni müzisyenlerin katılımıyla albüm serilerini sürdürmeyi ve dayanışmayı büyütmeyi hedefliyor. Şubat ayının sonuna doğru çıkması planlanan 5. albümde…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*