EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Olta 6 – Hafıza

Olta 6 – Hafıza

Tüm gelirleri pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılmak üzere oluşturulan Olta Dayanışma’nın 6. albümü ‘Hafıza’ çıktı.

“Umut denizine atılmış bir olta” mottosundan yola çıkan müzisyenlerin oluşturduğu albüm ile beraber bugüne kadar toplam 70 şarkı yayınlanmış oldu. Şarkıların oluşmasında yüzü aşkın müzisyen emek harcadı.

“Hafıza”nın altıncı serisinde yer alan kapak fotoğrafı Müzik Ekspres’in de editörü olan Kadri Karahan’ın Akustik Fotoğraflar” sergisinde de yer alan bir çalışması seçildi.

Olta’ya şarkı göndermek ve iletişime geçmek için oltadayanisma@gmail.com adresi kullanılabilir.

Olta’yı Spotify, YouTube gibi dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

Bu albümde yer alan sanatçılar ve şarkılar şöyle:

Soğuk – Okan Oganer
Kaybolup Gidelim buralardan – Kızıl Gemi
Oyuncak Adam – Tamay Amaç
Pencere Arkasında – Yelda Altunal
Özlem – Murat Karaçay
Güzel Günlere – Deniz Perhan, Övünç Aslan
Güneş – Dick Darlington
Sev Beni – GRADO
Olta – Damla Terzioğlu
Har – Terk i Terk
49/50 – Erdem Sudabay
Hay Aksi – ŞAPKALILAR, Ömer Erciyes
İz – Kırılma Noktası
Kurtar Beni – Son Uçurtma
Sakın Kaybolma – Agah Eroğlu

 

 

Tüm gelirleri pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlere, müzik ve sahne emekçilerine dağıtılmak üzere oluşturulan Olta Dayanışma'nın 6. albümü 'Hafıza' çıktı. “Umut denizine atılmış bir olta” mottosundan yola çıkan müzisyenlerin oluşturduğu albüm ile beraber bugüne kadar toplam 70 şarkı yayınlanmış oldu. Şarkıların oluşmasında yüzü aşkın müzisyen emek harcadı. "Hafıza"nın altıncı serisinde yer alan kapak fotoğrafı Müzik Ekspres'in de editörü olan Kadri Karahan'ın Akustik Fotoğraflar" sergisinde de yer alan bir çalışması seçildi. Olta’ya şarkı göndermek ve iletişime geçmek için oltadayanisma@gmail.com adresi kullanılabilir. Olta’yı Spotify, YouTube gibi dijital platformlardan dinleyebilirsiniz. Bu albümde yer alan sanatçılar ve şarkılar şöyle: Soğuk - Okan Oganer Kaybolup…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*