EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Omark & Damla – Uçurumlar

Omark & Damla – Uçurumlar

Söz ve müziği Omark’a ait olan “Uçurumlar” farklı müzik tarzları ile tanıdığımız Damla ve Omark’ın birlikte ilk çalışması.

Hiçbir şekilde bir arada olmaması gereken ancak hislerine karşı koyamayan iki insanın hikayesini anlatan “Uçurumlar” gündelik hayatta varolan ilişki modellerine de gönderme yapıyor.

Aranjesi de Omark’a ait olan “Uçurumlar”, Damla’nın güçlü yorumu ve sıcak tonuyla boyut kazanıyor.

Birbirinden kopamayan iki insanın tasvir edildiği siyah beyaz video klibinin yönetmenliğini Hakan Demir üstlendi. Nişantaşı’nda bir tasarım stüdyosunda çekilen klip yayında …

 

Söz, müzik ve düzenlemesi Omark’a ait olan “Uçurumlar”, birlikte olmaması gereken ve bunun farkında olan iki insanın korkusuzluğunun hikayesini anlatıyor.

Progresif rock tarzıyla bilinen Omark, bu şarkıda sert gitar tonlarını bir kenara bırakıp, akustik gitarların ve trompetlerin kullanıldığı “jazzy” bir sound ile tarzının çok dışında bir şarkıya imza atıyor.

 

 

Söz ve müziği Omark’a ait olan “Uçurumlar” farklı müzik tarzları ile tanıdığımız Damla ve Omark’ın birlikte ilk çalışması. Hiçbir şekilde bir arada olmaması gereken ancak hislerine karşı koyamayan iki insanın hikayesini anlatan “Uçurumlar” gündelik hayatta varolan ilişki modellerine de gönderme yapıyor. Aranjesi de Omark’a ait olan “Uçurumlar”, Damla’nın güçlü yorumu ve sıcak tonuyla boyut kazanıyor. Birbirinden kopamayan iki insanın tasvir edildiği siyah beyaz video klibinin yönetmenliğini Hakan Demir üstlendi. Nişantaşı’nda bir tasarım stüdyosunda çekilen klip yayında ... https://www.youtube.com/watch?v=yKsVbt_1MrE   Söz, müzik ve düzenlemesi Omark’a ait olan “Uçurumlar”, birlikte olmaması gereken ve bunun farkında olan iki insanın korkusuzluğunun hikayesini anlatıyor. Progresif…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*