EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Omark – Eşarbını Yan Bağlama

Omark – Eşarbını Yan Bağlama

Arka arkaya yayınladığı teklileriyle dijital platformlarda rock müziği yeniden gündeme taşıyan ve progresif rock tarzıyla bilinen OMARK, ilk defa kendi tarzının dışında bir cover çalışması ile karşımıza çıkıyor.

Bugüne dek birçok yorumcudan duyduğumuz “Eşarbını Yan Bağlama”, OMARK’ın sıra dışı düzenlemesi ve kendine has yorumuyla eğlenceli-sert bir boyut kazandı. GTR Müzik etiketiyle yayınlanan şarkı, bir film sekansı tadındaki eğlenceli klibiyle Youtube’da yerini aldı:

“Daha önce İbrahim Tatlıses ve Latif Doğan gibi birçok değerli sanatçı tarafından yorumlanan bu türkü ilk kez rock-ska türünde dinleyiciyle buluşuyor, umarım bu versiyonunu da sevilir,” diyen OMARK, yeni çalışmalarını ara vermeden yayınlamaya devam edecek.

 

Arka arkaya yayınladığı teklileriyle dijital platformlarda rock müziği yeniden gündeme taşıyan ve progresif rock tarzıyla bilinen OMARK, ilk defa kendi tarzının dışında bir cover çalışması ile karşımıza çıkıyor. Bugüne dek birçok yorumcudan duyduğumuz "Eşarbını Yan Bağlama", OMARK'ın sıra dışı düzenlemesi ve kendine has yorumuyla eğlenceli-sert bir boyut kazandı. GTR Müzik etiketiyle yayınlanan şarkı, bir film sekansı tadındaki eğlenceli klibiyle Youtube'da yerini aldı: "Daha önce İbrahim Tatlıses ve Latif Doğan gibi birçok değerli sanatçı tarafından yorumlanan bu türkü ilk kez rock-ska türünde dinleyiciyle buluşuyor, umarım bu versiyonunu da sevilir," diyen OMARK, yeni çalışmalarını ara vermeden yayınlamaya devam edecek.   https://www.youtube.com/watch?v=qksI1R-FZGY

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*