EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Oner Karacuha & Emre Akbay – Terapi

Oner Karacuha & Emre Akbay – Terapi

Oner Karacuha ve Emre Akbay’ın “Terapi” isimli yepyeni teklisi  GROW etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Oner Karacuha; prodüktörlüğünü, müziğini ve aranjörlüğünü üstlendiği, vokalleri ve sözleri Emre Akbay ‘a ait “Terapi” isimli single’ı ile müzik dünyasını selamlıyor! Mix & mastering’i Emir Ural tarafından yapılan parçanın kapak tasarımı ve synthi Çağatay Vural’a ait.

Müzik eğitimini Modern Müzik Akademisi ve Bahçeşehir Üniversitesi Caz Programında tamamlayan Oner Karacuha, bugüne kadar bir çok grup ve sanatçıyla sahne ve albüm kayıtlarında davulcu olarak yer almıştır. Bunlardan bazıları; Kurşun Asker, No Land, Emre Akbay, Ceren Kaan, Eflatun, Beste Yoltay, Yeşim Pekiner ve Deli Müjgân’dır.

Karacuha en son prodüktörlüğünü de yaptığı Oner Karacuha Quartet projesi ile “Unutma” adlı üçüncü teklisini Kamil Hajiyev ile feat yaparak Mart ayında çıkarmıştı.

 

 

 

Oner Karacuha ve Emre Akbay’ın “Terapi” isimli yepyeni teklisi  GROW etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında. Oner Karacuha; prodüktörlüğünü, müziğini ve aranjörlüğünü üstlendiği, vokalleri ve sözleri Emre Akbay ‘a ait “Terapi” isimli single’ı ile müzik dünyasını selamlıyor! Mix & mastering’i Emir Ural tarafından yapılan parçanın kapak tasarımı ve synthi Çağatay Vural’a ait. Müzik eğitimini Modern Müzik Akademisi ve Bahçeşehir Üniversitesi Caz Programında tamamlayan Oner Karacuha, bugüne kadar bir çok grup ve sanatçıyla sahne ve albüm kayıtlarında davulcu olarak yer almıştır. Bunlardan bazıları; Kurşun Asker, No Land, Emre Akbay, Ceren Kaan, Eflatun, Beste Yoltay, Yeşim Pekiner ve Deli Müjgân’dır. Karacuha en son…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*