Anasayfa / SINGLE / EP / Ötekiler – Yataktan Sürünerek Çıkıyorum

Ötekiler – Yataktan Sürünerek Çıkıyorum

Ötekiler beşinci teklisi “Yataktan Sürünerek Çıkıyorum” ile alternatif tınıların izinden gitmeye devam ediyor.

“Çocukluk” dizisinin “Hayalet”i Batuhan Gelener’in solistiğini üstlendiği grup Ötekiler, beşinci teklisini yayınladı.

Lise yıllarından beri müzik yapan, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğup büyüyen üç arkadaş (vokal-gitar) Batuhan Gelener, (gitar-klavye-bas) Onur Çakar ve (davul) Volkan Albez’den oluşan Ötekiler, 2020 içinde ilk dört teklisi “Buhran” ,“Perde” ,“Hakikat” ve “Yarımlar”ı bağımsız olarak dinleyicilerle buluşturmuştu. Dört tekli de dinleyicilerin güzel geri dönüşleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Şimdi ise grup, 2021’de beşinci teklisi “Yataktan Sürünerek Çıkıyorum”u dinleyicileriyle buluşturuyor.

Sözü ve müziği Batuhan Gelener’e ait olan teklinin düzenlemesi Ötekiler ortak imzası taşırken mix ve mastering çalışması da Onur Çakar’a ait.

 

 

Ötekiler beşinci teklisi "Yataktan Sürünerek Çıkıyorum" ile alternatif tınıların izinden gitmeye devam ediyor. “Çocukluk” dizisinin “Hayalet”i Batuhan Gelener’in solistiğini üstlendiği grup Ötekiler, beşinci teklisini yayınladı. Lise yıllarından beri müzik yapan, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde doğup büyüyen üç arkadaş (vokal-gitar) Batuhan Gelener, (gitar-klavye-bas) Onur Çakar ve (davul) Volkan Albez’den oluşan Ötekiler, 2020 içinde ilk dört teklisi “Buhran” ,“Perde” ,“Hakikat” ve “Yarımlar”ı bağımsız olarak dinleyicilerle buluşturmuştu. Dört tekli de dinleyicilerin güzel geri dönüşleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Şimdi ise grup, 2021’de beşinci teklisi “Yataktan Sürünerek Çıkıyorum”u dinleyicileriyle buluşturuyor. Sözü ve müziği Batuhan Gelener’e ait olan teklinin düzenlemesi Ötekiler ortak imzası taşırken mix ve…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*