EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Overslept – Serenity

Overslept – Serenity

İki kişilik deneysel elektronik müzik grubu Overslept’in yeni EP’si “Serenity”, 5 Mart Cuma günü Tamar Records etiketiyle ve GRGDN Müzik temsilciliğinde yayınlandı.

“Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring” filminden ilham alarak hazırlanan ve geçmişi 2 yıllık bir süreyi kapsayan 5 parçalık EP ikiliye göre herkes için önemli olan neyse onun bulunmasını sağlamayı hedefliyor. 2017 yılında Kaan Tunçay ve Avcio (Halil Anıl Avcı) tarafından kurulan Overslept, “Serenity”’ adlı EP’leri ile gerçek benliği bulmaya çalışmaya dair arayışlar ve bunun beraberinde acılarla mücadelelerden bir şeyler öğrenerek onlarla büyümeyi konu alıyor.

İçinde bulunulan anın farkındalığıyla o ana odaklanarak üretimlerini gerçekleştiren Overslept, bugüne kadar 1 albüm 5 single yayınladı.

Overslept’e bu albümde “Summer” parçasında Cihangir Aslan ve Avcio, “Fall” parçasında ise Veroliv eşlik ediyor.

 

 

 

 

 

İki kişilik deneysel elektronik müzik grubu Overslept’in yeni EP’si “Serenity”, 5 Mart Cuma günü Tamar Records etiketiyle ve GRGDN Müzik temsilciliğinde yayınlandı. “Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring” filminden ilham alarak hazırlanan ve geçmişi 2 yıllık bir süreyi kapsayan 5 parçalık EP ikiliye göre herkes için önemli olan neyse onun bulunmasını sağlamayı hedefliyor. 2017 yılında Kaan Tunçay ve Avcio (Halil Anıl Avcı) tarafından kurulan Overslept, “Serenity”’ adlı EP’leri ile gerçek benliği bulmaya çalışmaya dair arayışlar ve bunun beraberinde acılarla mücadelelerden bir şeyler öğrenerek onlarla büyümeyi konu alıyor. İçinde bulunulan anın farkındalığıyla o ana odaklanarak üretimlerini gerçekleştiren Overslept, bugüne kadar 1…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*