EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Özgür Aydın – Mystic Blues / On Air Müzik

Özgür Aydın – Mystic Blues / On Air Müzik

Bu albüm, insanın kendine yabancılığını eriten ve yalnızlığını büyük bir beraberliğe dönüştüren fikirlerle hazırlanmıştır.Oluşturulan bu beraberlik aynı zamanda gizemli ve renkli bir yolculuğun başlangıcını oluşturmaktadır.

Kalpte kurgulanan bir lokomotifin hareketiyle başlayan bu zihinsel serüvende, insan hayatının belirli bir düzen durumundan düzensiz bir duruma evrilmesini “Entropy” , insanoğlunun ortak tarihinde yaşanmış trajedileri, “Radium Girls”, “Sioux Chant”, “Souls Scattered” ve insanoğlunun bu düzensizlikten kurtuluşunu ise “Hopscotch”, “Carnaval” ve “Homecoming” adlı düzenlemeler betimlemektedir. Albüme adını veren “Mystic Blues” adlı düzenleme ise bu zihinsel serüveni, buruk bir hüzün duygusuyla noktalamaktadır.

Bu albümdeki tüm müzikler ve seslendirmeler Özgür Aydın’a aittir.Ayrıca albümün kayıtları, Mix ve Mastering işlemleri Aralık 2016 – Haziran 2017 arasında Supernova Home Studio Antalya’da Özgür Aydın tarafından gerçekleştirilmiştir.

“On Air” etiketiyle ve Burak Demirsaran yapımcılığında yayınlanan ve ayrıca kapak tasarımı da Zeynep Erol Aydın tarafından tasarlanan Mystic Blues adlı bu albüm Özgür Aydın’ın yayınladığı ilk albümdür.

01 – Train Station
02 – Locomotive Heart
03 – Entropy
04 – Radium Girls
05 – Sioux Chant
06 – Souls Scattered
07 – Hopscotch
08 – Carnaval
09 – Home Coming
10 – Mystic Blues

 

Bu albüm, insanın kendine yabancılığını eriten ve yalnızlığını büyük bir beraberliğe dönüştüren fikirlerle hazırlanmıştır.Oluşturulan bu beraberlik aynı zamanda gizemli ve renkli bir yolculuğun başlangıcını oluşturmaktadır. Kalpte kurgulanan bir lokomotifin hareketiyle başlayan bu zihinsel serüvende, insan hayatının belirli bir düzen durumundan düzensiz bir duruma evrilmesini “Entropy” , insanoğlunun ortak tarihinde yaşanmış trajedileri, “Radium Girls”, “Sioux Chant”, “Souls Scattered” ve insanoğlunun bu düzensizlikten kurtuluşunu ise “Hopscotch”, “Carnaval" ve “Homecoming” adlı düzenlemeler betimlemektedir. Albüme adını veren “Mystic Blues” adlı düzenleme ise bu zihinsel serüveni, buruk bir hüzün duygusuyla noktalamaktadır. Bu albümdeki tüm müzikler ve seslendirmeler Özgür Aydın’a aittir.Ayrıca albümün kayıtları, Mix ve Mastering…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*