EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Palate – Disco

Palate – Disco

İstanbul, Kadıköy merkezli bir Alternatif Rock/Post-Punk projesi olan Palate, tek bir kişinin çalışması. Bu projenin söz ve müziğini yazan Can Yalçın, davul dışındaki tüm enstrümanları çalıyor ve müziğinin prodüksiyonunu kendisi yapıyor.

28 Eylül’de çıkan ilk albümü “Viewfinder” ve 5 Kasım’da
çıkan “Disco” isimli EP’si ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Seksenlerin alternatif tınılarını modern rock altyapılarıyla harmanlayarak hem nostaljik hem de taze bir ton yakalamayı hedefledi.

Palate (Can Yalçın) yıl bitmeden bir tekli daha yayınlayacağını, gelecek sene için ise yeni bir albüm kaydetmenin ve konser vermenin planları arasında olduğunu dile getirdi.

 

 

 

İstanbul, Kadıköy merkezli bir Alternatif Rock/Post-Punk projesi olan Palate, tek bir kişinin çalışması. Bu projenin söz ve müziğini yazan Can Yalçın, davul dışındaki tüm enstrümanları çalıyor ve müziğinin prodüksiyonunu kendisi yapıyor. 28 Eylül’de çıkan ilk albümü “Viewfinder” ve 5 Kasım’da çıkan “Disco” isimli EP’si ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Seksenlerin alternatif tınılarını modern rock altyapılarıyla harmanlayarak hem nostaljik hem de taze bir ton yakalamayı hedefledi. Palate (Can Yalçın) yıl bitmeden bir tekli daha yayınlayacağını, gelecek sene için ise yeni bir albüm kaydetmenin ve konser vermenin planları arasında olduğunu dile getirdi.   https://www.youtube.com/watch?v=RSIf9jtNmJ4&ab_channel=Palate   https://open.spotify.com/album/5qataePqLX7EFZ0mjYo5yc?si=2t0h95xiSAuptymi45DMpw  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.6 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*