EDİTÖRDEN
Anasayfa / PAZARTESİ SENDROMU / Pazartesi Sendromu – Merhaba

Pazartesi Sendromu – Merhaba

Merhabalar;

Yeni bir yılın bu ilk günlerinde uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Müzik Ekspres olarak yayındayız ve mutluluğundayız.

On yılı aşkındır kadrikarahan.net adresinde müziğe dair çok şey (ki beraberinde edebiyattan yaşamın birçok rengine) paylaştık sizlerle. Burada da kaldığımız yerden devam ediyoruz diyebiliriz ama elbette daha dolu, daha zengin ve daha alternatif bir içerikle.

“Alternatif Ruhun Gıdası” sloganı ile yol alıyoruz. Müziğimizin başarılı isimlerini ve gruplarını en başta kendileri ile gerçekleştirdiğimiz söyleşilerle sizleri buluşturacağız sayfalarımızda. Beraberinde adresimizi yakından takip ederseniz birçok sürprizle de karşılaşmanız mümkün olacak. Örneğin konser etkinlikleri, kritikleri, albüm tanıtımları ya da özetle müziğe dair birçok şeyi sıcağı sıcağına da paylaşmayı diliyoruz sizinle. Ayrıca sosyal paylaşım platformlarındaki adreslerimizden (Facebook, Twitter, İnstagram) bizi takip ederseniz sizi sürprizler bekleyecek.

Müzik Ekspres’in kapıları herkese açık olacak. Birlikte farklı projelerde de buluşacağız, çeşitli konserlere imza atacağız, atölye çalışmaları / dinleyici – müzisyen buluşmaları da gerçekleştireceğiz. Müziğine inandığımız herkesi de sizlerle buluşturmamız hedefimiz; bu anlamda çalışmalarınıza inanıyorsanız ve sayfamızda paylaşılmasını istiyorsanız bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Müzik Ekspres’in ilk konuklarına gelince açılışımızda Aydilge, Begüm Tarako, Mehmet Akbaş (Zeki Çelik söyleşisi), Sevtap Ünal, Zafer Cımbıl (F.Gül Yanık söyleşisi) konuklarımız olacak. Bu arada sevgili Zeki Çelik ve F.Gül Yanık dostuma çok teşekkür ediyorum. Bu sayfalarda da birlikteliğimiz devam ettiği için çok memnunum.

Her ay farklı bir konu ile dosyalarımız da olacak sayfalarımızda. Hazırladığım “Kadın Ozanlar” dosyamın birinci bölümünü de bu ay sizlerle buluşturuyorum. Şubat ayında başka bir dosya kapınızı çalacak.

Önce blog sayfamda ardından da Müzik Gazetesi isimli sitede sizlerle buluşturduğum bir köşe vardı. “Pazartesi Sendromu” sizlerden aldığım yorumlardan anladığım kadarı ile çok sevildi ki ben de ayrı bir heyecanla hazırlıyordum. İstedim ki o yolculuğumuz burada da her pazartesi devam etsin. Bu hafta sendrom böyle bir merhaba / tanışıklık ile geçsin ama haftaya kaldığı yerden devam etsin.

Özetle çok heyecanlıyız ve bizi yalnız bırakmayacağınızı ve birlikte şarkılarla çok güzel yol alacağımızı biliyoruz. Hepinize müzik dolu günler, güzellikler, sevgiler …

Kadri Karahan

Merhabalar; Yeni bir yılın bu ilk günlerinde uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Müzik Ekspres olarak yayındayız ve mutluluğundayız. On yılı aşkındır kadrikarahan.net adresinde müziğe dair çok şey (ki beraberinde edebiyattan yaşamın birçok rengine) paylaştık sizlerle. Burada da kaldığımız yerden devam ediyoruz diyebiliriz ama elbette daha dolu, daha zengin ve daha alternatif bir içerikle. "Alternatif Ruhun Gıdası" sloganı ile yol alıyoruz. Müziğimizin başarılı isimlerini ve gruplarını en başta kendileri ile gerçekleştirdiğimiz söyleşilerle sizleri buluşturacağız sayfalarımızda. Beraberinde adresimizi yakından takip ederseniz birçok sürprizle de karşılaşmanız mümkün olacak. Örneğin konser etkinlikleri, kritikleri, albüm tanıtımları ya da özetle müziğe dair birçok şeyi sıcağı sıcağına da…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.93 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*