EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Peyk – Teslim Olma / Kalan Müzik

Peyk – Teslim Olma / Kalan Müzik

Doksanlı yılların başında başlayan müzik serüvenini günümüzde de sürdüren Peyk’in 3. albümü Teslim Olma, Kalan Müzik etiketiyle yayınlandı.

2007 yılında yayınladıkları Suluşaka albümünü, 2011 yılında yayınladıkları İçimdeki İz albümü takip etti. Ve şimdi de 3. albümleri olan Teslim Olma ile karşımızdalar.

Albümün yapım sürecinde Canay Cengen’in imzası var. Albümdeki 12 şarkının sözleri İrfan Alış’a, müzikleri ise Peyk’e ait.

Gitar’da Serdal Ersoy, bas gitar’da Barış Tokgöz, klavye ve keman’da Özgür Ulusoy, davul’da Ertan Çalışkan ve vokal’de İrfan Alış’tan oluşan Peyk’e, bu defa bir çok usta müzisyen eşlik ediyor.

Sessiz sedasız yürüttükleri müzikal arayışlarının sonucunda kendi tarzlarını oluşturan ve bunu geliştirerek günümüze aktaran Peyk, sözünü sakınmadan yolunda ilerlemeye devam ediyor. Ve yine hüzünlü, yine samimi, yine isyankar bir albüm bizleri bekliyor…

01 – Bu Ben
02 – Karnım Aç
03 – İçimdeki İz
04 – Kare Kafa
05 – Yürüyor Sokak (Sobe 2)
06 – İstanbul
07 – Yıkama Kot
08 – Romatik Karate
09 – Azrail’e Gülümsedim
10 – Ne Oldu Bana
11 – Göçük
12 – Ölümsüzler

(Basın Bülteni)

Doksanlı yılların başında başlayan müzik serüvenini günümüzde de sürdüren Peyk’in 3. albümü Teslim Olma, Kalan Müzik etiketiyle yayınlandı. 2007 yılında yayınladıkları Suluşaka albümünü, 2011 yılında yayınladıkları İçimdeki İz albümü takip etti. Ve şimdi de 3. albümleri olan Teslim Olma ile karşımızdalar. Albümün yapım sürecinde Canay Cengen’in imzası var. Albümdeki 12 şarkının sözleri İrfan Alış’a, müzikleri ise Peyk’e ait. Gitar’da Serdal Ersoy, bas gitar’da Barış Tokgöz, klavye ve keman’da Özgür Ulusoy, davul’da Ertan Çalışkan ve vokal’de İrfan Alış’tan oluşan Peyk’e, bu defa bir çok usta müzisyen eşlik ediyor. Sessiz sedasız yürüttükleri müzikal arayışlarının sonucunda kendi tarzlarını oluşturan ve bunu geliştirerek günümüze…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.39 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*