EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Pusula – Boşver Dans Et

Pusula – Boşver Dans Et

 

Muğlalı Rock müzik grubu Pusula yeni çalışması “Boşver Dans Et” ile herkese dışarı çıkması için sesleniyor.

2017 yılında yayınladıkları “Gel” EPsi ile müzik yolculuğuna başlayan 2019 ‘da “Rüya” , 2020’de klibiyle kadın cinayetlerine dikkat çeken “Son Şarkım” , 2022’de “Yaşanmamış Hayatlar” çalışmasının ardından “Boşver Dans Et” 15 Eylülde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Hızı ve enerjisi ile ” Boşver Dans Et ” zor zamanlar, kurtulamadığımız çemberlerinden çıkması için herkese sesleniyor.

Sözleri Mehmet Ali Akın’a; müziği Yunus Emre Tokmak ve Mehmet Ali Akın’a ait parçada düzenleme, produksiyonda Yunus Emre Tokmak yer alıyor. Rock soundunda olan şarkı Bodrum Zeus Müzik Stüdyosu ve İstanbul Jinxx Productions’da kaydedildi. Miksi Anıl Çifter ve masteringi Çağan Tunalı tarafından tamamlandı. Kapak görseli Efe Şirin tarafından çekildi.

Eve kapanmış depresyonda birisinin kendi paslı dünyasında yaşadıklarını komik ve eğlenceli bir dille ele alan klip Onur Medya yapımcılığında Bodrum’da Onur Bozer tarafından çekildi. Dağlar Uygur’un oyuncu olarak yer aldığı klip NetD’de yayına girdi.

Canlı performansları ile birlikte sahne çalışmalarını devam ettiren Pusula, yeni şarkıları ve yeni hikayelerinin devam edeceğini söyleyerek projelerine hız kesmeden devam edecekleri sinyallerini verdi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BjejWsvnvb4&ab_channel=netdm%C3%BCzik   Muğlalı Rock müzik grubu Pusula yeni çalışması "Boşver Dans Et" ile herkese dışarı çıkması için sesleniyor. 2017 yılında yayınladıkları “Gel” EPsi ile müzik yolculuğuna başlayan 2019 ‘da “Rüya” , 2020'de klibiyle kadın cinayetlerine dikkat çeken “Son Şarkım” , 2022'de “Yaşanmamış Hayatlar” çalışmasının ardından “Boşver Dans Et” 15 Eylülde tüm dijital platformlarda yerini aldı. Hızı ve enerjisi ile " Boşver Dans Et " zor zamanlar, kurtulamadığımız çemberlerinden çıkması için herkese sesleniyor. Sözleri Mehmet Ali Akın'a; müziği Yunus Emre Tokmak ve Mehmet Ali Akın'a ait parçada düzenleme, produksiyonda Yunus Emre Tokmak yer alıyor. Rock soundunda olan şarkı Bodrum Zeus Müzik…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*