EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Reverie Falls On All – Stellar Stream

Reverie Falls On All – Stellar Stream

Reverie Falls On All, yeni albümü “Stellar Stream”i yayınladı.

Replikas grubundan tanıdığımız Burak Tamer ve Barkın Engin’den oluşan Reverie Falls On All, yeni albümleri Stellar Stream ile geri dönüyor. İkili, 2015 yılında yayınlanan Rebloom albümünü takip eden bu yeni albümde de, farklı müzikal stillerde aldıkları ilhamı ve özgün enstrüman yaklaşımlarını elektronik seslerle buluşturan kompozisyonlar üretmeye devam ediyorlar.

Prodüksiyonu Eylül 2016 ve Haziran 2017 tarihleri arasında ikili tarafından gerçekleştirilen albümde gruba Rebloom’da olduğu gibi Fungu, Hermetic Delight ve Sousta Politiki gibi gruplardan tanıdığımız Zeynep Kaya sesiyle eşlik ediyor. Albümün kapak tasarımında ise İpek Torun imzası var.

Albüm 11 Kasım itibariyle iTunes’dan indirebilir, Spotify, Deezer ve Apple Music gibi dijital platformlardan dinlenebilir.

Stellar Stream:

01 – Night Soars Through Your Desolate Shore
02 – Unvoiced (feat.Zeynep Kaya)
03 – Faint Echoes From a Vacant Ballroom
04 – Descent (feat.Zeynep Kaya)
05 – Two Rivers to Remembrance

 

Reverie Falls On All, yeni albümü "Stellar Stream"i yayınladı. Replikas grubundan tanıdığımız Burak Tamer ve Barkın Engin’den oluşan Reverie Falls On All, yeni albümleri Stellar Stream ile geri dönüyor. İkili, 2015 yılında yayınlanan Rebloom albümünü takip eden bu yeni albümde de, farklı müzikal stillerde aldıkları ilhamı ve özgün enstrüman yaklaşımlarını elektronik seslerle buluşturan kompozisyonlar üretmeye devam ediyorlar. Prodüksiyonu Eylül 2016 ve Haziran 2017 tarihleri arasında ikili tarafından gerçekleştirilen albümde gruba Rebloom’da olduğu gibi Fungu, Hermetic Delight ve Sousta Politiki gibi gruplardan tanıdığımız Zeynep Kaya sesiyle eşlik ediyor. Albümün kapak tasarımında ise İpek Torun imzası var. Albüm 11 Kasım itibariyle iTunes’dan…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*