EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / RockA – Xir – Ölü Kral

RockA – Xir – Ölü Kral

 

Alternatif rock grubu RockA ve rap müzik sanatçısı Xir, Ölü Kral isimli ortak bir şarkıya imza attı.

Projede sert rock altyapısı, enstrümanları ve vokali ile rap müziği harmanlayan RockA ve Xir, enerjik ve bir o kadar da vurucu bir şarkı ortaya koyuyor.

Sözleri Halil Özüpek ve Xir, müziği RockA imzası taşıyan projenin mix işlemleri Halil Özüpek, mastering’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

RockA ve Xir, Ankara’da bir stüdyoda çekilen performans klibinde de birlikte yer aldı. Klibin prodüksiyonu ise RockA tarafından yapıldı.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xs1xL9hgS3c&ab_channel=RockA   Alternatif rock grubu RockA ve rap müzik sanatçısı Xir, Ölü Kral isimli ortak bir şarkıya imza attı. Projede sert rock altyapısı, enstrümanları ve vokali ile rap müziği harmanlayan RockA ve Xir, enerjik ve bir o kadar da vurucu bir şarkı ortaya koyuyor. Sözleri Halil Özüpek ve Xir, müziği RockA imzası taşıyan projenin mix işlemleri Halil Özüpek, mastering’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. RockA ve Xir, Ankara’da bir stüdyoda çekilen performans klibinde de birlikte yer aldı. Klibin prodüksiyonu ise RockA tarafından yapıldı.   https://open.spotify.com/track/2sLDFbMHxviSxuEikhmmo4?si=a45572094f2d418b

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*