EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sahte Rakı – Aşk Bu

Sahte Rakı – Aşk Bu

2005 yılında kurulan ve blues ve rock’n roll türlerinde müzik yapan Sahte Rakı the Blues Band yeni şarkısı “Aşk Bu” ile yeniden dinleyicisinin karşısına çıktı.

Stüdyo Arı etiketiyle yayınlanan şarkının sözlerini Korhan Kodaman yazdı. Parçanın Mostar Pavorotti Music Center’da yapılan kayıtlarında Eser Evcil trombonuyla, Emir Erünsal bass bariton saksafonuyla ve Emre Malikler gitarıyla gruba eşlik etti. Parça için Rodi & Anıl ikilisi tarafından kurgulanıp yönetilen klipte, Sahte Rakı’ya muhteşem enerjisi ile Gizem Temiz ve Murat Çoruh önderliğinde ki dans ekibi de eşlik etti.

 

Dansçılar:

Erencan Sarnık
Aysu Hacıoğlu
Oğuz Kopan
Beril Özmaçin
Samet Hatipoğlu
Gökçe Yılmaz
Mustafa Kemal Yiğit
Yağmur İşeri
Mustafa Kaan Atik
Sena Kılıç
Alperen Bulut
Gamze Canbaz
Hakan Bengü
Merve Gülle
Sarp Esenyel
Berna Uygunoğlu
Murat Çoruh
Gizem Temiz Çoruh

Klip Çekim & Kurgu:
Rodi & Anıl

Mix & Mastering:
Stüdyo Arı Müzik Yapım

Kayıt:
Mostar Pavorotti Music Center – Mostar, Bosna Hersek

Kapak Fotoğrafı:
Öznur Kılıç

Foto Mankenleri:
Didem Düzülütaş Dinçel, Mirhan Dinçel

Kapak Tasarım:
Dinçer Tuğmaner

 

 

2005 yılında kurulan ve blues ve rock’n roll türlerinde müzik yapan Sahte Rakı the Blues Band yeni şarkısı "Aşk Bu" ile yeniden dinleyicisinin karşısına çıktı. Stüdyo Arı etiketiyle yayınlanan şarkının sözlerini Korhan Kodaman yazdı. Parçanın Mostar Pavorotti Music Center’da yapılan kayıtlarında Eser Evcil trombonuyla, Emir Erünsal bass bariton saksafonuyla ve Emre Malikler gitarıyla gruba eşlik etti. Parça için Rodi & Anıl ikilisi tarafından kurgulanıp yönetilen klipte, Sahte Rakı’ya muhteşem enerjisi ile Gizem Temiz ve Murat Çoruh önderliğinde ki dans ekibi de eşlik etti.   https://www.youtube.com/watch?v=HuAItv3nAYY Dansçılar: Erencan Sarnık Aysu Hacıoğlu Oğuz Kopan Beril Özmaçin Samet Hatipoğlu Gökçe Yılmaz Mustafa Kemal…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*