EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Scent Of My Daughter (Kızım Gibi Kokuyorsun) / Ütopya Müzik

Scent Of My Daughter (Kızım Gibi Kokuyorsun) / Ütopya Müzik

Onur Tarçın’ın müziklerini yaptığı Scent Of My Daughter (Kızım Gibi Kokuyorsun) orijinal film müzikleri çıktı.

Shanghai Film Festivali’nde Dünya prömiyerini yapan ve Method Film Festivali dahil olmak üzere bir çok önemli festivalde En İyi Yabancı Dilde Film Ödülü’ne layık görülen Scent of My Daughter, müzikleriyle de büyülüyor. Onur Tarçın bestelerini içeren orijinal film müzikleri, duduk, kopuz, kabak kemane gibi müzik aletlerinin öncülüğünde etnik renklere yer verirken etkileyici orkestral yapısı ile de dikkat çekiyor. 14 şarkıdan oluşan çalışmada filmin hikayesi ve karakterleriyle müthiş bir paralellik keşfedeceksiniz.

Film ile iki En İyi Film Müziği adaylığı bulunan Onur Tarçın’ın bestelerini içeren orijinal film müziklerine, duduk (Gürkan Çakmak), kopuz (Gilad Weiss), kabak kemane (Cafer Nazlıbaş) , ronroco (Sedat Şahin) gibi müzik aletlerinin öncülüğünde etnik renklere yer verirken etkileyici orkestral yapısı ile de dikkat çekiyor. 14 şarkıdan oluşan çalışmada filmin hikayesi ve karakterleriyle müthiş bir paralellik keşfedeceksiniz.

Shanghai Film Festivali’nde Dünya prömiyerini yapan ve Method Film Festivali dahil olmak üzere bir çok önemli festivalde En İyi Yabancı Dilde Film Ödülü’ne layık görülen Scent of My Daughter (Kızım Gibi Kokuyorsun) yaşanan bir trajedinin ardından yolları kesişen Beatrice, Hevi ve İbrahim’in hikayesini konu ediyor. Olgun Özdemir’in​ yazıp, yönettiği filmde başrolleri Çağlar Ertuğrul, Esin Civangil, Yılşen Özdemir ve Clemence Verniau paylaştı.

 

 

Onur Tarçın'ın müziklerini yaptığı Scent Of My Daughter (Kızım Gibi Kokuyorsun) orijinal film müzikleri çıktı. Shanghai Film Festivali'nde Dünya prömiyerini yapan ve Method Film Festivali dahil olmak üzere bir çok önemli festivalde En İyi Yabancı Dilde Film Ödülü'ne layık görülen Scent of My Daughter, müzikleriyle de büyülüyor. Onur Tarçın bestelerini içeren orijinal film müzikleri, duduk, kopuz, kabak kemane gibi müzik aletlerinin öncülüğünde etnik renklere yer verirken etkileyici orkestral yapısı ile de dikkat çekiyor. 14 şarkıdan oluşan çalışmada filmin hikayesi ve karakterleriyle müthiş bir paralellik keşfedeceksiniz. Film ile iki En İyi Film Müziği adaylığı bulunan Onur Tarçın'ın bestelerini içeren orijinal film…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*