Anasayfa / SINGLE / EP / Selim Erdal – Su ve Zehir

Selim Erdal – Su ve Zehir

Selim Erdal’ın Yeni Teklisi: “Su ve Zehir”

Selim Erdal, yeni şarkısı “Su ve Zehir”i tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

Tanbur, klasik kemençe gibi Türk mûsikîsi sazlarını, Türk mûsikîsi makamlarını, rock-metal müzik ile harmanladığı tarzında, kendi ev stüdyosunda yaptığı şarkısı Su ve Zehir, bağımsız olarak tüm müzik platformlarında yayımlandı. Şarkının sözü, müziği, kaydı, aranjesi, mixi, masteringi Selim Erdal’a ait.

Hakkında:

Selim Erdal, 1996 yılında Ankara’da doğdu. Müzisyen bir aileden geliyor. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı; rock, metal müzik dinlemesinin yanında tanbur sazına ilgi duydu ve 13 yaşında Tevfik Soyata’dan tanbur dersleri almaya başladı. 2012 yılında TRT Ankara Radyosu TSM Gençlik Korosu’nu kazandı ve bir süre devam etti. 2014 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Mûsikîsi Devlet Konservatuarı’na girdi. Kasım 2019’da ev stüdyosunda kaydettiği, “Münzevi” adlı, alternatif metal tarzında ilk EP çalışmasını yayınladı. 23 Haziran 2020’de “Su ve Zehir” adlı ilk teklisini yayınladı.

 

Selim Erdal’ın Yeni Teklisi: “Su ve Zehir” Selim Erdal, yeni şarkısı “Su ve Zehir”i tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu. Tanbur, klasik kemençe gibi Türk mûsikîsi sazlarını, Türk mûsikîsi makamlarını, rock-metal müzik ile harmanladığı tarzında, kendi ev stüdyosunda yaptığı şarkısı Su ve Zehir, bağımsız olarak tüm müzik platformlarında yayımlandı. Şarkının sözü, müziği, kaydı, aranjesi, mixi, masteringi Selim Erdal’a ait. Hakkında: Selim Erdal, 1996 yılında Ankara’da doğdu. Müzisyen bir aileden geliyor. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı; rock, metal müzik dinlemesinin yanında tanbur sazına ilgi duydu ve 13 yaşında Tevfik Soyata’dan tanbur dersleri almaya başladı. 2012 yılında TRT Ankara Radyosu TSM…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*